Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 29.05.2024 · 0 komentarzy · 156 wyświetleń

Specjalistyczne narzędzia warsztatowe - poznaj must-have każdego mechanika!

Szczypce do elektroniki

Szczypce do elektroniki to grupa narzędzi niezbędnych przy naprawach i modyfikacjach układów elektronicznych w pojazdach. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli charakteryzują się one smukłą budową i precyzyjnymi końcówkami, co umożliwia manipulowanie drobnymi detalami, takimi jak kable, złącza czy elementy płytek drukowanych, bez ryzyka uszkodzenia.

Dzięki nim dokonywanie serwisu części elektrycznych i elektronicznych w trudno dostępnych miejscach w pojeździe będzie prostsze i szybsze. Wiele modeli wyposażonych jest w antypoślizgową rękojeść, co wpływa pozytywnie na komfort pracy.


Szczypce do elektroniki 6’’

Zestaw kluczy do korka oleju

Regularna wymiana oleju silnikowego jest kluczowa dla utrzymania prawidłowego działania silnika pojazdu. To jeden z prostszych i najczęściej podejmowanych zabiegów przez każdego mechanika samochodowego. Z tego względu muszą oni posiadać ciekawe narzędzia warsztatowe pozwalające na efektywne odkręcanie i dokręcanie korka olejowego. Pomocą jest zestaw kluczy obejmujący różne rozmiary elementów, co pozwala na dopasowanie narzędzia do danego typu pojazdu.

W skład typowego zestawu kluczy do korka oleju wchodzą rozwiązania wykonane z wysokiej jakości stali chromowanej lub stopów aluminium, co gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Dodatkowo klucze te często posiadają ergonomicznie ukształtowane rękojeści, które ułatwiają użytkownikowi pracę, nawet przy silnie dokręconych korkach.

Zestaw narzędzi do tłoczków hamulcowych

Zestaw narzędzi do tłoczków hamulcowych to niezbędny produkt dla profesjonalistów zajmujących się serwisem hamulców w pojazdach. Sprzęt warsztatowy tego typu zawiera praski śrubowe oraz kompozycję adapterów umożliwiających wymianę wadliwych elementów w szerokiej gamie samochodów. Wysokiej jakości narzędzia specjalistyczne do warsztatu samochodowego, w tym w zakresie napraw układu hamulcowego, dostępne są na: https://www.jonnesway.pl/.

Wózki i uchwyty na narzędzia warsztatowe

Organizacja narzędzi w warsztacie jest kluczowa dla efektywnej pracy oraz bezpieczeństwa personelu. Wózki na narzędzia warsztatowe to element wyposażenia, który umożliwia przechowywanie i łatwy dostęp do przyrządów w trakcie prowadzenia działań naprawczych i serwisowych.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów urządzeń spełniających taką funkcję. Wielu mechaników i majsterkowiczów szczególnie upodobało sobie wózki jezdne, które:

  • dzięki wyposażeniu w kółka są mobilne, co ułatwia przemieszczanie asortymentu pomiędzy różnymi stanowiskami pracy,

  • zwiększają wydajność, gdyż nie wymagają odchodzenia od pojazdu czy maszyny podczas dokonywania napraw,

  • są w pełni bezpieczne, ponieważ posiadają mechanizmy blokujące.

Należy pamiętać, że wybór zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, a także od ilości i rodzaju posiadanych narzędzi warsztatowych.


Wózek narzędziowy 7-szufladowy z uchwytem

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt