Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Bentley Arnage

bentley arnage

Bentley Arnage to samochód osobowy należący do klasy pojazdów luksusowych. Oznacza to, że jest on przeznaczony przede wszystkim dla bogatych osób, którym zależy na najwyższym poziomie komfortu, bezpieczeństwa i dynamiki jazdy. Samochody takie charakteryzują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również bogatym wyposażeniem i silnikami umożliwiającymi generowanie bardzo wysokich osiągów. Opisywany samochód jest w stanie zapewnić odpowiednie warunki podróży dla całych rodzin nawet w przypadku jazdy po długich trasach.


Samochód znany pod nazwą Bentley Arnage był produkowany w latach 1998-2009 przez brytyjski koncern Bentley. Auto to było dostępne jako 4-drzwiowy sedan oraz posiadało napęd na tylną oś. Moc była na nią przenoszona dzięki zastosowanej 4-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Oprócz tego auto było wyposażone w wersję automatyczną skrzyni biegów, która posiadała 5 przełożeń. Samochody tej marki dysponowały zbiornikami paliwa o pojemności 94-100 litrów. Istniały trzy wersje silnikowe tego pojazdu noszące nazwę Arnage Green Label, Arnage Red Label oraz Arnage T.


Wspomniane wyżej wersje silnikowe dla Bentley Arnage były kolejno wyposażone w jednostki napędowe o pojemności 4.4, 6.75 oraz 6.8 litrów. Ich moc to 354, 406 oraz 507 koni mechanicznych. Samochody te przyspieszały do 100 km/h w czasie 6.5, 6.3 oraz 5.5 sekund, a ich prędkość maksymalna stała na poziomie 240, 249 oraz 288 km/h. Były to więc bardzo dynamiczne pojazdy, które jednocześnie zapewniały bardzo duży komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bentley arnage?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Bentley Arnage jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Bentley Arnage. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt