Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Bentley Turbo R

bentley turbo r

Bentley Turbo R to auto osobowe zaliczane do segmentu samochodów luksusowych. Oznacza to, że prezentowany pojazd jest przeznaczony do zapewniania jak najbardziej komfortowej i bezpiecznej jazdy na długich dystansach. Dzięki swojej przestronności pojazd jest w stanie przewozić całe rodziny lub inne grupy osób. Dodatkowym atutem takich luksusowych pojazdów jest fakt, że generują one bardzo dobre osiągi i dzięki temu trasy są pokonywane w sposób szybki, a także dynamiczny. Jest to więc samochód dla bogatych użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko wyposażenie, komfort i bezpieczeństwo, ale również dużą prędkość i przyspieszenie na krótkich i długich dystansach.


Samochód marki Bentley Turbo R był produkowany w latach 1985-1997 jako 4-drzwiowy sedan. Pojazd ten dysponował napędem na tylną oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy automatycznych skrzyń biegów posiadających 3 lub 4 przełożenia. Kolejną istotną cechą tego pojazdu jest duża pojemność zbiornika paliwa stojąca na poziomie 108 litrów. Jest to potrzebne, ponieważ zastosowany w tym aucie silnik o pojemności 6.7 litrów ma spore zapotrzebowanie na paliwo.


Opisywany silnik dla Bentley Turbo R był zasilany przy pomocy wtrysku Bosch K-Motronic. Generował on moc na poziomie 324 koni mechanicznych przy 4200 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy tej jednostki napędowej to 617 nanometrów przy 2400 obrotach na minutę. Samochód ten generował maksymalną prędkość na poziomie 220 km/h. Zużycie paliwa w cyklu miejskim to poziom aż 24,8 litrów na 100 km.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bentley turbo r?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Bentley Turbo R jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Bentley Turbo R. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt