Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ferrari California

ferrari california

Ferrari California to włoski samochód sportowy typu grand tourer. Oznacza to, że jest to pojazd charakteryzujący się bardzo wysokimi osiągami znanymi z samochodów wyścigowych. Dzięki różnym elementom wyposażenia możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa wymaganego w ruchu drogowym, dlatego takiego auta można używać normalnie na co dzień w mieście i trasie. Prezentowany typ samochodu jest przystosowany do jazdy na długich dystansach oraz zapewnia miejsce dla 4 osób, więc może być użytkowany jako pojazd rodzinny przez małe rodziny. Oczywiście głównym przeznaczeniem tego samochodu jest jego wykorzystanie przez bogatych użytkowników, którzy cenią sobie szybką, agresywną jazdę.


Opisywany samochód Ferrari California jest produkowany od 2008 roku, jako sportowe coupe-kabriolet z 2 drzwiami. Auto jest wyposażone w sztywny, składany dach. Nadwozie oraz płyta podłogowa jest wykonana z aluminium. Dzięki temu auto jest solidne i jednocześnie charakteryzuje się nie za wielką masą własną. Liczne elementy wyposażenia umilają podróż i sprawiają, że jest ona wygodna, a także bezpieczna nawet pomimo długich dystansów.


Ferrari California to samochód wyposażony w 6-biegową skrzynię manualną, a także w 7-biegową skrzynię automatyczną z podwójnym sprzęgłem. Posiada on zbiornik paliwa o pojemności 78 litrów. Auto jest wyposażone w silnik o pojemności 4.3 litra, który spala 14,7 litrów paliwa na 100 km, co jest dość niską wartością jak na taki samochód. Moc tej jednostki napędowej to 460 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna to 310 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ferrari california?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ferrari California jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ferrari California. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt