Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hummer H1

hummer h1

Hummer H1 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów terenowych. Auto tego typu zostało wyprodukowane dla potrzeb armii Stanów Zjednoczonych, a model H1 jest jego cywilną wersją. Opisywane auto jest bardzo przestronne i umożliwia przewożenie wielu osób. Nic więc dziwnego, że korzystały z niego służby mundurowe. Wersja cywilna służy jako pojazd rodzinny, a także korzystają z niego firmy oferujące przewozy pasażerskie. Model ten został wyprodukowany z myślą o osobach ceniących sobie bardzo dobre osiągi na szosach i w terenie. Pojazd jest komfortowy i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Hummer H1 było produkowane w latach 1992-2006, a od 2014 roku jest produkowane w ramach serii Humvee. Opisywany model dostępny jest w wersji terenowej posiadającej 5 drzwi. Oferowana jest również wersja pickup z 2 i 4 drzwiami przystosowana do przewożenia pasażerów oraz ciężkich ładunków. Charakterystyczną cechą tego pojazdu jest wzmocniona konstrukcja, dzięki której auto jest w stanie utrzymać duże przeciążenia oraz radzi sobie bardzo dobrze z jazdą nawet w trudnym terenie.


Jak na auto terenowe przystało, Hummer H1 jest samochodem posiadającym napęd na cztery koła. Dzięki licznym systemom i rozwiązaniom technologicznym możliwa jest bezpieczna i wygodna jazda w nawet bardzo trudnych warunkach. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadają automatyczne skrzynie biegów posiadające 3, 4, 5 oraz 6 przełożeń. W prezentowanym modelu stosowane są silniki o pojemności 5.7-6.6 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hummer h1?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hummer H1 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hummer H1. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt