Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hummer H3

hummer h3

Samochód osobowy produkowany pod nazwą Hummer H3 jest autem zaliczanym do grona samochodów sportowo-użytkowych. Innymi słowy jest to tak zwany SUV. Charakteryzuje się on przestronnym wnętrzem zapewniającym najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy nie tylko na szosach, ale również w trasach terenowych, takich jak na przykład drogi polne, itp. Dzięki dużej ilości miejsca, opisywane auto może być używane jako samochód rodzinny. Zapewnia on bardzo dobre osiągi na różnych rodzajach nawierzchni asfaltowych, terenowych, itp.


Opisywany model Hummer H3 jest pojazdem, który produkowano w latach 2005-2010. Samochód ten posiadał bogate wyposażenie, którego zadaniem było uprzyjemnienie nawet bardzo długiej podróży, a także zwiększenie poziomu jej bezpieczeństwa. Elementami wyposażenia dostępnymi w tym aucie są sprzęty, takie jak DVD z monitorami w zagłówkach foteli, nawigacja, itp. Warto też wspomnieć o licznych elementach chromowanych, które poprawiają wygląd zewnętrzny auta oraz podkreślają jego luksusowy charakter.


Opisywany SUV Hummer H3 to samochód, który był wyposażony w 4-biegową skrzynię automatyczną oraz 5-biegową przekładnię manualną. Mechanizmy te w bardzo wydajny sposób przenosiły moc silników na układ napędowy. Jeśli chodzi o silniki to w pojeździe marki Hummer H3 zastosowano jednostki napędowe o pojemności 3.5, 3.7 oraz 5.3 litra. Generowały one moc na poziomie 220, 245 oraz 305 koni mechanicznych. Był to więc dynamiczny pojazd, który zapewniał wydajną jazdę nawet w bardzo trudnym terenie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hummer h3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hummer H3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hummer H3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt