Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 229000 do 309000

Jaka jest historia marki jaguar f-type?

Samochód osobowy znany pod nazwą Jaguar F-Type jest autem, które zalicza się do grona pojazdów o charakterze sportowym. Jest to auto 2-osobowe, które nie może być użytkowane jako pojazd rodzinny ze względu na ograniczone miejsce dla kierowcy i pasażerów. Prezentowane auto generuje bardzo dobre osiągi charakterystyczne dla pojazdów sportowych jeżdżących w wyścigach, biorących udział w rajdach samochodowych, itp. Oczywiście prezentowany model jest samochodem, który został wyposażony w różne systemy zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa oraz pozwalające na użytkowanie auta w normalnym ruchu drogowym.


Prezentowany sportowy kabriolet Jaguar F-Type jest produkowany od 2013 roku. Dostępne jest nie tylko 2-drzwiowe nadwozie typu roadster, ale również sprzedawana jest 2-drzwiowa wersja coupe. Auto posiada wiele elementów wyposażenia poprawiających komfort i bezpieczeństwo. Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest wysuwany tylny spojler regulowany zgodnie z trybem jazdy. System start/stop zwiększał ekonomię jazdy o poziom nawet 5 procent.


Jaguar F-Type to samochód posiadający napęd na tylną oś oraz 8-biegową skrzynię Quicksilver firmy ZF. Prezentowany pojazd był wyposażony w jednostki napędowe o pojemności 3.0 oraz 5.0 litra, które zapewniały moc na poziomie 340, 380, 495, 550 oraz 575 koni mechanicznych. Są to więc bardzo dynamiczne jednostki napędowe, które zapewniają bardzo dobre osiągi. To w połączeniu z niską masą własną auta umożliwia dynamiczną, agresywną, sportową jazdę spełniającą wymagania wielu miłośników wysokich osiągów.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jaguar f-type?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jaguar F-Type jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jaguar F-Type. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Jaguar F-Type
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt