Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 49900 do 139900

Jaka jest historia marki lexus ct?

Samochód osobowy marki Lexus CT jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona samochodów zaliczanych do tak zwanej klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany samochód jest pojazdem, który zapewnia przestronne wnętrze, w którym może zmieścić się 5 osób. Dzięki dużej przestronności kierowca i pasażerowie mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy związane z wysokim poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. W związku z tym pojazd spełnia zadania auta o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie wydajnego, a także taniego w eksploatacji auta dla siebie i swojej rodziny. Bardzo istotnym atutem jest również dynamika jazdy.


Opisywany model Lexusa CT jest produkowany od 2010 roku jako 5-drzwiowy hatchback. Oprócz przestronnego wnętrza, pojazd charakteryzuje się wykonaniem z materiałów najwyższej jakości, dzięki którym auto jest trwałe i niezawodne. W skład wyposażenia wchodzą różne elementy, takie jak klimatyzacja, gniazda USB, podgrzewane fotele z przodu, alarm oraz wiele innych urządzeń i systemów, dzięki którym jakość pojazdu, bezpieczeństwo i komfort jazdy stoi na najwyższym możliwym poziomie.


Prezentowany samochód Lexusa CT posiada napęd na przednią oś, a moc silnika jest na nią przenoszona przy pomocy skrzyni biegów typu CVT. Auto posiada silnik hybrydowy obejmujący jednostkę benzynową o pojemności 1.8 litra oraz mocy 99 koni mechanicznych. Jest ona wspomagana przez silnik elektryczny o mocy 81 koni mechanicznych. Takie połączenie zapewnia bardzo dynamiczną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ekonomii oraz ekologiczności.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus ct?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus CT jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus CT. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lexus CT
Ocena marki: 4.8128 na 5 W oparciu o 128 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt