Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 23900 do 98000

Jaka jest historia marki lincoln navigator?

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lincoln Navigator jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwany SUV charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5-8 osób w zależności od wybranej generacji modelu. Oznacza to, że prezentowany samochód jest bardzo dobrym przykładem pojazdu o charakterze rodzinnym, który zapewnia nie tylko dużą ilość miejsca, ale również bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy na szosach, a także w trasach terenowych.


Pierwszą generację prezentowanego samochodu Lincoln Navigator produkowano od 1998 do 2002 roku. Auto posiadało pneumatyczne zawieszenie z układem automatycznego poziomowania. Był to samochód dostępny w wersji 5-drzwiowej, który posiadał napęd na tył lub cztery koła. Moc była przenoszona na nie przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki 5.4 litra zapewniały moc na poziomie 232-304 koni mechanicznych.


Lincoln Navigator II produkowany był w latach 2003-2006 jako 5-drzwiowy SUV z napędem na tył lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadały skrzynie automatyczne z 4 lub 6 biegami. Nadal stosowano silniki 5.4 litra o maksymalnej mocy 304 koni mechanicznych.


Trzecia generacja jest produkowana od 2007 roku. Samochód ten posiada również napęd na tył albo na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. Nadal za napędzanie pojazdu odpowiadał silnik 5.4 litra o mocy 304 koni mechanicznych. Dzięki niemu pojazd radzi sobie bardzo dobrze nawet w trudnym terenie i przy dużym obciążeniu.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lincoln navigator?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lincoln Navigator jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lincoln Navigator. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lincoln Navigator
Ocena marki: 4.8137 na 5 W oparciu o 137 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt