Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 22000 do 22000

Jaka jest historia marki lincoln town car?

Model samochodu osobowego znany jako Lincoln Town Car jest autem osobowym zaliczanym do grona flagowych limuzyn marki Lincoln. Jest to flagowy pojazd prezentowanego producenta. Cechą charakterystyczną takiego pojazdu jest przestronne wnętrze, dzięki któremu możliwe jest przewożenie 5 osób. Bogate wyposażenie zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Oznacza to, że prezentowane auto zostało wyprodukowane głównie z myślą o osobach zainteresowanych wejściem w posiadanie najwyższej jakości pojazdu rodzinnego pozwalającego na generowanie bardzo dobrych osiągów nawet na długich dystansach.


Opisywany samochód Lincoln Town Car produkowany był w latach 1981-2011. Przez cały okres produkcji powstały trzy generacje tego auta. Różniły się one od siebie wyglądem oraz zastosowanymi technologiami, a także wyposażeniem. Samochód taki to model, który wyposażono w wiele elementów, urządzeń i technologii, dzięki którym komfort, bezpieczeństwo, a także dynamika jazdy stały na bardzo wysokim poziomie. Regularne modernizacje umożliwiały temu modelowi uplasowanie się w czołówce aut danej klasy.


Trzecia generacja modelu Lincoln Town Car była produkowana w latach 1998-2011. Był to 4-drzwiowy sedan, w którym za przenoszenie mocy silnika na napęd odpowiadały automatyczne skrzynie biegów posiadające 4 przełożenia. W aucie tym zastosowano silnik o pojemności 4.6 litra zapewniający bardzo dobrą moc, prędkość, a także przyspieszenie. Pozwalało to na szybkie i wydajne pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lincoln town car?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lincoln Town Car jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lincoln Town Car. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lincoln Town Car
Ocena marki: 4.8136 na 5 W oparciu o 136 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt