Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 34000 do 34000

Jaka jest historia marki mitsubishi 3000gt?

Samochód osobowy marki Mitsubishi 3000GT to pojazd o charakterze sportowym. Model ten charakteryzuje się więc bardzo dobrymi osiągami podobnymi do tych generowanych przez pojazdy startujące w różnych rajdach oraz wyścigach samochodowych. Warto dodać, że opisywany model był wyposażony w sprzęt, dzięki któremu był on przystosowany do użytkowania na dłuższych dystansach. Oczywiście ze względu na ograniczoną ilość miejsca, auto takie nie mogło spełniać zadań pojazdu o charakterze rodzinnym. Był to model wyprodukowany z myślą o osobach, którym zależy na generowaniu bardzo dobrych osiągów oraz na agresywnej i sportowej jeździe na dalszych trasach.


Prezentowany samochód Mitsubishi 3000GT był produkowany w latach 1990-2001 i przez cały ten okres powstały trzy generacje tego modelu. Różniły sie one od siebie delikatnie pod względem wyglądu oraz zastosowanych technologii i wyposażenia. Dzięki różnym modernizacjom, samochody takie były stale dopasowywane do najlepszych standardów obowiązujących na rynku motoryzacyjnym.


Prezentowane auto  było wytwarzane jako 2-drzwiowe coupe, a w latach 1995-1996 oferowana była również wersja kabrio z 2 drzwiami. Dzięki licznym systemom i rozwiązaniom technicznym, samochód ten zapewniał bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w autach znanych pod nazwą Mitsubishi 3000GT stosowano silniki 3.0 litra, które zapewniały moc na poziomie 161-300 koni mechanicznych. Dzięki temu auto było bardzo dynamicznym pojazdem zapewniającym możliwość szybkiej, agresywnej jazdy.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi 3000gt?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi 3000GT jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi 3000GT. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi 3000GT
Ocena marki: 4.8137 na 5 W oparciu o 137 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt