Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 20500 do 20500

Jaka jest historia marki mitsubishi grandis?

Model samochodu osobowego znany pod nazwą Mitsubishi Grandis to auto dostępne na rynku motoryzacyjnym jako samochód o nadwoziu van. Jest to pojazd, w którym istnieje możliwość przewożenia 4-7 osób. W związku z tym prezentowane auto może spełniać zadania pojazdu o charakterze rodzinnym. Został on zaprojektowany z myślą o większych rodzinach, którym zależy na środku transportu zapewniającym bardzo wysoki poziom wygody, a także bezpieczeństwa na krótszych oraz dłuższych dystansach. Warto dodać, że prezentowane auto było również często użytkowane jako taksówka lub pojazd firm zajmujących się krajowym, a także międzynarodowym transportem pasażerskim.


Opisywany samochód Mitsubishi Grandis jest więc modelem posiadającym bardzo solidną konstrukcję, która jest w stanie utrzymać obciążenia generowane przez dużą liczbę osób oraz ich bagaże. Oprócz tego opisywany pojazd jest samochodem, który charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i inne problemy. Bogate wyposażenie zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa, dzięki któremu model ten idealnie wywiązuje się ze swoich zadań pojazdu o charakterze rodzinnym.


Prezentowany pojazd Mitsubishi Grandis był produkowany w latach 2003-2011 jako auto o nadwoziu van. Samochód ten dysponował napędem na przednią oś. Silniki dostępne w ramach tego modelu były zróżnicowane. Jednostka 2.4 litra zapewniała moc 165 koni mechanicznych, a dwa silniki 2.0 litra generowały moc na poziomie 136 lub 140 koni mechanicznych. Dzięki takim rozwiązaniom pojazd był w stanie dynamicznie pokonywać nawet długie trasy.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi grandis?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Grandis jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Grandis. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi Grandis
Ocena marki: 4.8138 na 5 W oparciu o 138 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt