Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 2200 do 7400

Jaka jest historia marki mitsubishi space runner?

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Mitsubishi Space Runner jest autem zaliczanym do segmentu pojazdów typu minivan. Auto takie charakteryzuje się więc przestronnym wnętrzem pomimo posiadania małych rozmiarów jak na auto takiej klasy. W związku z tym atutem, w opisywanym samochodzie istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto było samochodem o charakterze rodzinnym. Pojazd ten zapewniał bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy.


Prezentowane auto Mitsubishi Space Runner było produkowane w latach 1991-1998 jako generacja pierwsza tego modelu. Samochód ten charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymanie dużego obciążenia generowanego przez 5 osób. Kolejnym atutem był przestronny bagażnik oraz ogólna duża ładowność samochodu. Był to pojazd rodzinny, więc zastosowano w nim wiele rozwiązań technologicznych i elementów wyposażenia odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu wygody, a także bezpieczeństwa jazdy. Auto posiadało napęd na przód lub na cztery koła, na który moc była przenoszona przez 5 lub 6-biegową skrzynię manualną oraz 4-biegową przekładnię automatyczną. Silnik 1.8 litra zapewniał moc na poziomie 122 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Mitsubishi Space Runner była produkowana w latach 1999-2003. Auto posiadało takie same cechy jakościowe, jak w przypadku generacji pierwszej. Zastosowano również pewne innowacje. Opisywany model posiadał taki sam rodzaj napędu oraz mechanizmów odpowiedzialnych za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silnik 1.8 litra był mocniejszy w porównaniu z generacją pierwszą i generował on moc 142 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi space runner?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Space Runner jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Space Runner. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi Space Runner
Ocena marki: 4.8143 na 5 W oparciu o 143 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt