Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 29900 do 29900

Jaka jest historia marki nissan cube?

Nissan Cube to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu A. Model ten jest więc autem miejskim, które charakteryzuje się ograniczonym wnętrzem i w związku z tym auto jest w stanie pomieścić kilka osób, ale użytkowanie go jako pojazdu rodzinnego jest niepraktyczne. Opisywany pojazd zapewnia przede wszystkim transport na krótszych dystansach. Został on więc stworzony z myślą o osobach, które są zainteresowane wejściem w posiadanie samochodu zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp. Samochód radzi sobie również dobrze na dalszych dystansach, jednak jego głównym przeznaczeniem są krótsze trasy.


Opisywany samochód Nissan Cube był produkowany w latach 1998-2014, a w Japonii jest on produkowany aż po dziś dzień. Jego charakterystyczną cechą był wygląd przypominający "pudełko na kółkach". Pojazd ten posiadał wiele systemów i elementów wyposażenia, które umożliwiały zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Wszystkie generacje zapewniały dynamiczną i oszczędną jazdą miejską. Liczne modernizacje sprawiały, że każda wersja spełniała rygorystyczne wymagania jakościowe.


W latach 2008-2014 (albo do dziś w Japonii) produkowana była trzecia generacja modelu Nissan Cube. Jest to 5-drzwiowy hatchback wyposażony w napęd na przednią oś, ale dostępne były również wersje z napędem na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej lub skrzyni typu CVT. Silniki 1.5-1.8 litra zapewniają odpowiedni poziom dynamiki, a osiągi są bardzo dobre dzięki niskiej masie własnej tego auta.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan cube?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Cube jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Cube. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Cube
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt