Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 25900 do 25900

Jaka jest historia marki nissan sunny?

Nissan Sunny to auto zaliczane do grona pojazdów kompaktowych oraz aut klasy średniej-niższej. Model ten dysponuje więc odpowiednią ilością miejsca dla kierowcy, a także 4 pasażerów. Dzięki temu samochód taki bardzo dobrze spełniał zadania auta rodzinnego. Pasażerowie i kierowca mogli liczyć na różne elementy wyposażenia, które uprzyjemniały jazdę, zwiększały jej komfort, a także poprawiały poziom jej bezpieczeństwa.


Samochód Nissan Sunny jest produkowany od 1966 roku, a jego produkcja trwa nadal. Przez cały ten czas powstało wiele wersji tego modelu. Liczne modernizacje sprawiały, że jakość tego auta utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie, a trwałość nie pozostawiała wiele do życzenia. Modernizacje te sprawiały również, że opisywany pojazd był stale zgodny z najwyższymi wymaganiami rynkowymi oraz spełniał oczekiwania osób poszukujących niedrogich w eksploatacji aut rodzinnych.


W latach 1991-1996 produkowana była wersja N14 z napędem na cztery koła oraz skrzynią biegów M5. W pojeździe tym stosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4, 1.6 oraz 2.0 litra, a także silniki wysokoprężne o pojemności 2.0 litra. Ich moc to poziom 86-143 koni mechanicznych, więc dostępne były wersje charakteryzujące się większą ekonomią oraz większą dynamiką. Od 2011 roku produkowana jest najnowsza wersja posiadająca napęd na przednią oś. Jest to 4-drzwiowy sedan wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra oraz mocy 98 koni mechanicznych, a także w jednostkę dieslowską o takiej samej pojemności, a także mocy 86 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan sunny?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan Sunny jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan Sunny. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Nissan Sunny
Ocena marki: 4.8132 na 5 W oparciu o 132 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt