Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 69990 do 69990

Jaka jest historia marki oldsmobile delta 88?

Oldsmobile 88 to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy premium. Oznacza to, że jest to klasa wyższa od średniej, ale jednocześnie samochodom tego rodzaju brakuje trochę do najlepszych luksusowych limuzyn. Mimo to prezentowane auto jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze dla 5 osób, a jego wyposażenie wpływało niezwykle pozytywnie na poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W związku z tym prezentowany samochód mógł być użytkowany jako auto o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o osobach bogatszych, które są zainteresowane posiadaniem auta zapewniającego bardzo dobre warunki jazdy dla nich oraz dla ich rodzin.


Prezentowany model samochodu Oldsmobile 88 był produkowany w latach 1949-1999 jako 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowy kabriolet czy też 4-drzwiowy sedan. Przez cały okres produkcji powstało mnóstwo wersji, generacji i odmian tego pojazdu. Liczne modernizacje pozwalały na spełnianie wymagań coraz większego grona użytkowników. Auta były również przystosowywane do stale rosnących wymagań i standardów rynkowych w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i dynamiki.


Model z 1959 roku dysponował dużym silnikiem o pojemności 6.5 litra oraz mocy 319 koni mechanicznych. Wersja z 1970 roku posiadała jednostkę napędową 7.5 litra, która generowała moc na wysokim poziomie 395 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o nowsze modele to warto wspomnieć o wersji z 1995 roku, która była wyposażona w jednostkę napędową o pojemności 3.8 litra, która zapewniała moc 208 koni mechanicznych. Jak widać auta Oldsmobile 88 były bardzo dynamiczne.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu oldsmobile delta 88?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Oldsmobile Delta 88 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Oldsmobile Delta 88. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Oldsmobile Delta 88
Ocena marki: 4.8139 na 5 W oparciu o 139 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt