Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 31999 do 31999

Jaka jest historia marki opel karl?

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Opel Karl to najnowsza propozycja koncernu General Motors w segmencie pojazdów miejskich. Jest to więc auto zaliczane do klasy A, charakteryzujące się małym rozmiarem. W aucie tym możliwe jest przewożenie 4 lub 5 osób (w zależności od wersji), jednak użytkowanie go na dalszych dystansach jako pojazd rodzinny może być bardzo niekomfortowe. W związku z tym można stwierdzić, że opisywany samochód został wyprodukowany z myślą o ludziach szukających małego, zwrotnego i taniego w eksploatacji samochodu zapewniającego transport do miasta, szkoły, pracy oraz w inne miejsca na krótszych trasach.


Opisywane auto Opel Karl jest produkowane od 2015 roku i charakteryzuje się ono bogatym wyposażeniem obejmującym elementy, takie jak ABS z EBD, elektroniczny program odpowiedzialny za stabilizację toru jazdy, system ostrzegania przed zmianą pasa ruchu, tempomat, system wspomagający parkowanie oraz wiele innych urządzeń i systemów odpowiedzialnych za zapewnienie bardzo wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Jak przystało na samochód miejski, model Opel Karl jest wyposażony w napęd na przednie koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. W samochodzie tym zastosowano mały i ekonomiczny silnik o pojemności 1.0 litra zapewniający moc na poziomie 75 koni mechanicznych. Mimo to auto jest bardzo dynamiczne oraz zapewnia odpowiednio wysoki poziom przyspieszenia, ponieważ jego masa własna jest również bardzo niska (900 kilogramów).

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel karl?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Karl jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Karl. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Karl
Ocena marki: 4.8129 na 5 W oparciu o 129 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt