Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 39000 do 41000

Jaka jest historia marki porsche boxster?

Porsche Boxster to niemiecki samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów sportowych. Jest to więc auto, którego zadaniem jest przede wszystkim generowanie bardzo dobrych osiągów. Pod tym względem opisywany model jest w stanie konkurować nawet z autami wyścigowymi oraz rajdowymi. Jednocześnie jest on wyposażony we wszystkie systemy i elementy niezbędne do dopuszczenia takiego pojazdu do użytkowania w normalnym ruchu drogowym.


Opisywane auto Porsche Boxster jest produkowane od 1996 roku. Przez cały ten czas powstały trzy generacje, które nie różnią się od siebie za bardzo wyglądem, ale za to różnią się pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych, elementów mechanicznych, itp. Dzięki temu auta te cały czas podążały za zwiększającymi się wymaganiami rynkowymi oraz umożliwiały zachowanie najwyższych standardów jakościowych.


Od 2012 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu Porsche Boxster. Jest to 2-drzwiowy roadster wyposażony w sprzęt zapewniający jak najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Auto posiada solidną konstrukcję odporną na przeciążenia generowane przez jazdę z wysoką prędkością. Pojazd ten może pomieścić tylko 2 osoby, więc nie jest to auto rodzinne. Model ten dysponuje napędem na tylną oś, 6-biegową skrzynią manualną lub 7-biegowym automatem. Silniki 2.7 oraz 2.8 litra generują moc na poziomie 211-315 koni mechanicznych. Oznacza to, że prezentowany samochód jest bardzo dynamicznym autem, które pozwala na pokonywanie dalekich dystansów w niezwykle krótkim czasie i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu porsche boxster?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Porsche Boxster jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Porsche Boxster. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Porsche Boxster
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt