Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Rover 200

 • Rover 200

  Rover 200

  2750
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  261000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  61 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedaż

rover 200

Rover 200 to samochód osobowy brytyjskiego koncernu Rover, który jest zaliczany do klasy C. Jest to więc kompaktowy pojazd o małych rozmiarach, który mimo to oferuje swoim użytkownikom umiarkowanie dużą ilość miejsca. Dzięki temu możliwe jest przewożenie nawet 5 osób we względnie komfortowych oraz bezpiecznych warunkach. Pojazd taki nadawał się więc do użytkowania jako auto rodzinne. Oprócz tego warto dodać, że opisywany model spełniał zadania auta miejskiego, dzięki swoim wielu cechom charakterystycznym.


Opisywany model samochodu osobowego Rover 200 był produkowany od 1984 do 1999 roku. W okresie tym powstały aż trzy generacje prezentowanego pojazdu. Wersje te odróżniały się od siebie wyglądem zewnętrznym. Oprócz tego pojazd taki posiadał wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu i bezpieczeństwa był wysoki. Liczne modyfikacje pozwalały na utrzymywanie standardów jakościowych na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu auto spełniało wymagania wielu użytkowników.


W latach 1995-1999 produkowana była trzecia generacja prezentowanego modelu samochodu Rover 200. Był to pojazd w wersji hatchback z 3 lub 5 drzwiami. Jedną z ważniejszych miejskich cech prezentowanego auta to napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej przekładni bezstopniowej CVT. W opisywanym aucie zastosowano silniki o pojemności 1.1-2.0 litra, których moc to poziom 60-145 koni mechanicznych. Oznacza to, że dostępne były zarówno wersje bardziej dynamiczne oraz bardziej oszczędne.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu rover 200?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Rover 200 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Rover 200. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt