Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 5999 do 127300

Jaka jest historia marki subaru forester?

Subaru Forester to pojazd osobowy zaliczany do grona aut o charakterze sportowo-użytkowym. Innymi słowy jest to tak zwany model SUV charakteryzujący się przestronnym pomieszczeniem, w którym istniała możliwość przewożenia maksymalnie 5 osób. Ludzie tacy mieli zapewnione bardzo dobre warunki jazdy, dzięki którym nie narzekali na brak komfortu oraz inne niedogodności pomimo pokonywania nawet dalekich i długich dystansów. W związku z takimi atutami, prezentowany pojazd był użytkowany głównie jako auto rodzinne. Model ten został wyprodukowany z myślą o ludziach, którym zależało na posiadaniu najwyższej jakości samochodu rodzinnego zapewniającego jak najlepsze warunki na trasach asfaltowych, a także w terenie.


Opisywane auto Subaru Forester jest produkowane od 1997 roku i przez cały okres produkcji model ten powstał w ramach czterech generacji. Dzięki licznym modernizacjom każda nowa generacja wprowadzała innowacyjne technologie oraz rozwiązania, dzięki którym pojazd spełniał rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz był zgodny z normami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym. Bardzo ważną cechą wszystkich wersji była trwałość, dzięki której opisywany model był odporny na przeciążenia i obciążenia związane z przewożeniem 5 osób w warunkach terenowych.


Aktualnie od 2012 roku produkowana jest czwarta generacja prezentowanego modelu Subaru Forester. Jest to 5-drzwiowy SUV wyposażony w napęd na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej. Silniki 2.0 (w tym 2.0 diesel) oraz 2.5 litra oferują moc na poziomie 147-280 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu subaru forester?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Subaru Forester jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Subaru Forester. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Subaru Forester
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt