Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 24.11.2022 · 0 komentarzy · 537 wyświetleń

Korzyści i benefity z pracy u dealera samochodowego BMW

Od zawsze pasjonujesz się motoryzacją? Z przyjemnością śledzisz rynek samochodów, czytasz specjalistyczne artykuły, obserwujesz profile wiodących producentów? Posiadasz techniczne wykształcenie i doskonale radzisz sobie z diagnostyką, przeglądami i naprawą samochodów? Może potrafisz słuchać potrzeb i wyszukiwać najbardziej pasujących rozwiązań? Od innych wyróżniają Cię zdolności negocjacyjne, a w pracy kierujesz się przede wszystkim satysfakcją klienta? Spraw aby Twoja praca była Twoją pasją i rozpocznij karierę w BMW!

Czy praca w salonie samochodowym BMW jest dla mnie?

Praca w motoryzacji jest dla każdego, pod warunkiem że pasjonują go samochody. Jeśli dodatkowo utożsamiasz się z wartościami salonów BMW: odpowiedzialnością, uznaniem, przejrzystością, zaufaniem i otwartością, nie trać czasu i już dzisiaj zajrzyj do ofert pracy w BMW.

Czy praca u dealera samochodowego BMW jest możliwa dla osób bez technicznego wykształcenia?

Jeśli nie posiadasz umiejętności technicznych, ale doskonale odnajdujesz się w kontakcie z klientem - rozpocznij karierę w dziale sprzedaży BMW. Tu liczy się przede wszystkim sposób, w jaki zadbasz o klienta, zaangażowanie w cały proces sprzedażowy, sprawne rozpoznawanie jego potrzeb i umiejętne dopasowanie oferty pod każde wymagania. 

Salony BMW od zawsze kojarzone są nie tylko z samochodami najwyższej klasy, ale przede wszystkim z wyspecjalizowaną i zaangażowaną obsługą, zapewniającą kompleksowe podejście do sprzedaży od momentu wejścia do salonu, aż do chwili, gdy klient opuszcza go w nowym samochodzie. Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW to osoba otwarta, pewna siebie, łatwo nawiązująca kontakt z klientem. To specjalista obdarzany zaufaniem, do którego chętnie wraca się po radę oraz opinię.

Jakie stanowiska nietechniczne są dostępne w BMW?

Jednym z nich jest wspomniany wyżej doradca ds. sprzedaży samochodów. Jest to pierwszy kontakt klienta z salonem BMW, którego głównym zadaniem jest aktywne prowadzenie procesu zakupu, wspierane wiedzą i pasją z dziedziny motoryzacji.

Swoją karierę w BMW można rozpocząć również w charakterze kierownika działu sprzedaży BMW. To oferta skierowana dla osoby chętnie podejmującej wyzwania jakim jest odpowiedzialność za zespół oraz osiąganie przez niego satysfakcjonujących wyników sprzedażowych. Jej praca u dealera samochodowego to też źródło motywacji i wsparcia sprzedawców. 

Jeśli swoją pasją i zainteresowaniem marką BMW chcesz zarażać innych, rozpocznij pracę w salonie samochodowym jako BMW Product Genius. Bądź na bieżąco ze wszystkimi innowacjami, orientuj się w zaletach produktów BMW, dziel z klientami radość jazdy próbnej i poznawania dostępnych systemów oraz opcji wyposażenia. Ponadto zdobywaj umiejętności szkoleniowe, dzieląc się wiedzą z doradcami ds. sprzedaży.

Jak wygląda praca technika w salonie samochodowym BMW?

Kariera technika w salonie BMW to przede wszystkim stały rozwój, dzięki różnorodności dostępnych modeli oraz ich regularnemu udoskonalaniu. Poznasz najbardziej zaawansowane procesy, wykraczające daleko poza tradycyjną mechanikę. Diagnostyka, przeglądy, naprawy - wszystko w zgodzie z pięcioma wartościami reprezentującymi markę BMW.

Jak kariera to tylko w BMW!

Niezależnie od tego, które stanowisko najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom, już dziś wkrocz na ścieżkę BMW kariery. Tutaj każdy z pracowników otaczany jest wsparciem zgranego zespołu. Pracując u dealera BMW możesz rozwinąć swoją pasję i zainteresowania, pod okiem najlepszych specjalistów. Praca w kulturze pięciu podstawowych wartości BMW będzie nie tylko Twoim obowiązkiem, ale również przyjemnością.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt