Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Acura MDX

acura mdx

Acura MDX to samochód typu SUV, czyli auto sportowo-użytkowe, które może być użytkowane w terenie, ale jednocześnie łączy w sobie wysoki komfort, bogate wyposażenie oraz nie posiada twardego zawieszenia, tak jak typowe auta terenowe. Pojazd ten przeznaczony jest dla całych rodzin oraz umożliwia przewożenie sporej ilości bagaży. Nadaje się on na długie trasy, a także do jazdy po mieście i w terenie. Model ten jest produkowany od 2001 roku przez amerykański oddział Hondy.


Acura MDX I to pierwsza generacja tego modelu, która była produkowana w latach 2001-2006. W 2004 roku wprowadzono kilka zmian o charakterze liftingowym. Auto zdobyło również prestiżową nagrodę "North American Truck of the Year" w 2001 roku. Pojazd ten jest dostępny w wersji 5-drzwiowej i napędzany jest silnikami V6 o pojemności 3.5 litra. Dostępna jest manualna skrzynia 6-biegowa oraz automatyczna posiadająca 5 biegów.


Acura MDX II była produkowana od 2006 do 2013 roku. Pojazd ten projektowano w całości od podstaw, a zawieszenie przeszło rygorystyczne testy w Niemczech. W 2010 roku zdecydowano się na face lifting. W porównaniu z poprzednią generacją, wersja ta posiada wyłącznie automatyczną skrzynię biegów (5 lub 6 biegów) zwiększono również pojemność stosowanej jednostki napędowej. Jest to silnik 3.7 l.


Acura MDX III jest produkowana od 2013 roku aż do dzisiaj. Dużym atutem tej wersji jest sztywna platforma zbudowana z bardzo wytrzymałej stali. Kolejną zaletą jest bogate wyposażenie zapewniające wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy. Auto nie posiada automatycznej skrzyni biegów. Jest dostępna tylko wersja manualna z 5 biegami. Powrócono również do silnika o pojemności 3.5 litra, który ma jednak większą moc niż silniki 3.5 z wersji MDX I.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu acura mdx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Acura MDX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Acura MDX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt