Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Acura NSX

acura nsx

Acura NSX to typowy przedstawiciel segmentu sportowego, czyli jest to auto dla osób, które cenią sobie przede wszystkim wysoką prędkość maksymalną, przyspieszenie oraz moment obrotowy. Auta tego typu dobrze radzą sobie z agresywną, sportową jazdą związaną z dużymi przeciążeniami.


Acura NSX I to pierwsza generacja tego auta, która była produkowana w latach 1990-2005. Pojazd ten charakteryzuje się silnikiem umiejscowionym centralnie oraz nadwoziem, które zostało wykonane w całości z aluminium. Warto dodać, że pojazd ten posiada napęd na tylną oś oraz był testowany przez zawodowych kierowców ścigających się w wyścigach Formuły 1. Samochód ten istnieje na rynku wyłącznie w wersji coupe z 2 drzwiami. Posiada on skrzynię manualną (5 lub 6 biegów) oraz automatyczną (4 lub 5 biegów). Oczywiście jest to pojazd sportowy, więc posiada on bardzo dynamiczne silniki 3.0 24 V o mocy 255,274 oraz 290 koni mechanicznych oraz silnik 3.0 24 V o mocy 280 koni mechanicznych.


Pojazd marki Acura NSX II jest drugą generacją produkowaną od 2015 roku. Tak samo jak w poprzedniej wersji, nadwozie zostało wykonane z aluminium. Pojazd ten jest również dostępny wyłącznie jako 2-drzwiowe coupe. W porównaniu z modelem Acura NSX I zrezygnowano ze skrzyni manualnej i zastosowano automatyczną skrzynię biegów mającą 9 przełożeń. Zmieniony został również silnik i w tej wersji zastosowano hybrydową jednostkę napędową o mocy około 400 koni mechanicznych, więc jest ona znacznie większa od mocy silników wersji NSX I. Dostępne są również silniki elektryczne. Pojazd dysponuje systemem zmiany charakterystyki pojazdu w zależności od wymagań.


Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu acura nsx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Acura NSX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Acura NSX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt