Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Cadillac Brougham

cadillac brougham

Samochód marki Cadillac Brougham jest pojazdem osobowym zaliczanym do segmentu pojazdów luksusowych. Jest to więc auto charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem odpowiedzialnym za zwiększanie przyjemności i komfortu jazdy. Oczywiście pojazd dysponuje również systemami odpowiadającymi za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Warto dodać, że auta luksusowe, takie jak prezentowany model gwarantują również bardzo duże osiągi. Są to więc pojazdy dla bogatych klientów, którzy poszukują najlepszych pojazdy na krótkie i długie dystanse dla siebie oraz swoich rodzin.


Cadillac Brougham to samochód produkowany w latach 1987-1992 jako 4-drzwiowy sedan. Pojazd ten dysponuje napędem na tylną oś. Moc jest przenoszona na ten układ napędowy przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 4 przełożenia. Warto dodać, że opisywany samochód był dostępny w dwóch wersjach silnikowych obejmujących jednostki napędowe o pojemności 5.0, a także 5.7 litrów. Mocniejsza jest oczywiście bardziej pojemna jednostka 5.7, która posiada dwa zawory na cylinder. Dzięki takiej jednostce napędowej opisywany samochód generuje maksymalną moc na poziomie 188 koni mechanicznych przy 3800 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy to 407 Nm przy 2400 obrotach na minutę.


Dzięki wspomnianym wyżej jednostkom napędowym, Cadillac Brougham jest samochodem, który generuje wysoką prędkość oraz przyspieszenie. Pozwala to na zachowanie sportowego charakteru pojazdu przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu komfortu, luksusu i bezpieczeństwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu cadillac brougham?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Cadillac Brougham jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Cadillac Brougham. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt