Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Cadillac STS

 • Cadillac STS

  Cadillac STS Seville 305KM V8 Skóra Alu

  10900
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  260000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  305 KM
  Poj. silnika:
  4600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Cadillac STS jest pojazdem klasy premium. Oznacza to, że jego wyposażenie jest bogatsze w porównaniu ze zwykłymi samochodami klasy średniej. Warto też dodać, że pojazd jest zbliżony pod względem jakości do aut luksusowych, jednak jego wyposażenie i osiągi nie spełniają warunków, aby w pełni uznać go za auto o charakterze luksusowym. Samochód ten doskonale spełnia zdania auta rodzinnego dającego komfort i bezpieczeństwo krótkich oraz długich podróży.


Prezentowany model jest samochodem, który był produkowany w latach 2005-2011 w Stanach zjednoczonych, a w Chinach jest produkowany od 2007 roku aż do dziś (w tym kraju jest on dostępny pod nazwą Cadillac SLS). Cadillac STS jest samochodem dostępnym jako 4-drzwiowy sedan. Posiada on napęd na tylną oś lub na cztery koła (w zależności od wybranej wersji). Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiedzialne są dwie skrzynie biegów (dostępne w zależności od wybranej wersji). Są to automatyczne skrzynie z 5 lub 6 przełożeniami.


Warto dodać, że przez cały okres produkcji wprowadzano zmiany w wyglądzie, wyposażeniu oraz stosowanych technologiach i jednostkach napędowych. Pełna paleta silników obejmuje wyłącznie jednostki benzynowe o pojemności 3.6, 4.4 oraz 4.6 litrów. Ich moc waha się w granicach 258-475 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy sięga poziomu 342-595 Nm. Oczywiście są to dynamiczne silniki, przez które zapotrzebowanie na paliwo jest spore. Właśnie dlatego w modelu Cadillac STS zamontowano zbiornik paliwa o pojemności 66 litrów.

Polska

Cadillac STS - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Cadillac STS w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt