Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Cadillac Deville

cadillac deville

Cadillac DeVille to samochód osobowy o charakterze luksusowym. Jest to pojazd zapewniający miejsce dla 5 osób. Auta tego typu charakteryzują się dużą przestronnością oraz bogato wyposażonym wnętrzem. Dzięki temu podróże na krótkich i długich dystansach są bardzo wygodne oraz bezpieczne. Kolejnym atutem takich luksusowych aut są wysokie osiągi. Są to więc pojazdy przeznaczone dla bogatych użytkowników, którym zależy na dynamice pojazdu oraz wysokim poziomie komfortu.


Opisywany Cadillac DeVille jest samochodem, który był produkowany od 1949 do 2005 roku. Oczywiście wraz z upływem czasu zwiększało się wyposażenie oraz polepszały się stosowane technologie. Dzięki temu samochody spełniały coraz bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, komfortu, a także dynamiki jazdy. Najnowsze wersje produkowane w końcowych latach produkcji były dostępne w wersji sedan z 4 drzwiami oraz jako 2-drzwiowe coupe.


Ostatnią generacją jest model '01 DeVille, który posiada napęd na przednią oś. Samochód ten dysponuje 4-biegową automatyczną skrzynią, która przenosi moc na przednie koła. Model ten był wyposażony w silnik o pojemności 4,6 litra z wtryskiem. Zapewnia on maksymalną moc na poziomie 304 koni mechanicznych przy 6000 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy to 400 Nm przy 4400 obrotach na minutę. Oczywiście takie osiągi sprawiają, że auto przyspiesza do 100 km/h w czasie 7,3 sekund, a jego prędkość maksymalna to 209 km/h. Jest to więc bardzo dynamiczny pojazd o charakterze luksusowym.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu cadillac deville?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Cadillac Deville jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Cadillac Deville. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt