Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Cadillac SRX

cadillac srx

Cadillac SRX to auto sportowo-użytkowe czyli SUV. Jest to pojazd, który może służyć jako auto rodzinne dzięki temu, że posiada ono sporo miejsca dla wielu pasażerów. Samochód ten zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy oraz charakteryzuje się wysokimi osiągami na szosach. Oprócz tego bardzo ważną cechą tego samochodu jest wydajne pokonywanie tras terenowych o małym i średnim stopniu trudności.


Pierwszą generację o nazwie Cadillac SRX I produkowano od 2004 do 2009 roku. Samochód ten był oparty na platformie GM Sigma, a w 2007 roku dokonano zmiany wnętrza tego auta. Oczywiście opisywany pojazd był oferowany jako 5-drzwiowy SUV z napędem na tylną oś lub cztery koła. Pojazd ten posiadał 5 i 6-biegową automatyczną skrzynię, która odpowiadała za przenoszenie mocy na napęd. W tej generacji stosowano silniki benzynowe o pojemności 3.6 oraz 4.6 litra o mocy 285 i 325 koni mechanicznych. Generowały one prędkość 201 i 225 km/h. Samochody te przyspieszają do 100 km/h w czasie 7,4 i 8,1 sekund. W wyposażeniu można znaleźć nawigację satelitarną, odtwarzacz DVD z ekranami, tempomat, poduszki powietrzne, elektryczne lusterka oraz wiele innych elementów odpowiadających za polepszenie poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Cadillac SRX II jest pojazdem produkowanym od 2009 roku aż do dziś. W porównaniu z poprzednią wersją wzbogacono wyposażenie oraz delikatnie zmieniono wygląd auta. Samochód ten posiada 6-biegową skrzynię automatyczną oraz szerszą ofertę silników obejmującą jednostki o pojemności 2.8, 3.0 oraz 3.6 litra. Zakres ich mocy to 265-312 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu cadillac srx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Cadillac SRX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Cadillac SRX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt