Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Infiniti G

 • Infiniti G

  Infiniti G dach panoramiczny , kamera cofania, podgrzewane siedzenia

  69900
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  84400 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  320 KM
  Poj. silnika:
  3700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Infiniti G to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy średniej. Pojazd ten nie dysponuje tak bogatym wyposażeniem ani osiągami, takimi jak w autach klasy premium lub luksusowej, ale mimo to jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze oraz komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 5 osób. Jest to więc samochód mogący spełniać zadania stawiane przed pojazdami rodzinnymi. Można więc stwierdzić, że pojazd ten jest idealny dla osób szukających dobrego, niedrogiego w eksploatacji, ale wydajnego i umiarkowanie dynamicznego auta dla siebie i swoich rodzin na dłuższe trasy.


Opisywany samochód pod nazwą Inifiniti G I był produkowany w latach 1990-1996. Samochód ten zapewniał podstawowe wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu i bezpieczeństwa był wysoki nawet na dłuższych trasach. Ten 4-drzwiowy sedan posiadał napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przez 4-biegowe skrzynie automatyczne lub 5-biegowe przekładnie w wersji manualnej. Silnik 2.0 litra zastosowany w tym modelu zapewniał maksymalną moc na poziomie 147 koni mechanicznych.


Druga i trzecia generacja to zmodernizowane wersje generacji numer jeden. Charakteryzowały się one innym wyglądem zewnętrznym, lepszym wyposażeniem oraz osiągami. Dzięki temu auta z upływem czasu nadal spełniały wszelkie normy i oczekiwania użytkowników.


Od 2007 roku produkowana jest czwarta generacja tego modelu. Samochód ten posiada napęd na tył lub na wszystkie koła. Moc jest na nie przenoszona przez manualną skrzynię 6-biegową lub 5 i 7-biegowe automaty. Silniki 2.5, 3.5 oraz 3.7 litra zapewniają moc na poziomie 218-348 koni mechanicznych.

Polska

Infiniti G - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Infiniti G w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt