Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Infiniti G

infiniti g

Infiniti G to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy średniej. Pojazd ten nie dysponuje tak bogatym wyposażeniem ani osiągami, takimi jak w autach klasy premium lub luksusowej, ale mimo to jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze oraz komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 5 osób. Jest to więc samochód mogący spełniać zadania stawiane przed pojazdami rodzinnymi. Można więc stwierdzić, że pojazd ten jest idealny dla osób szukających dobrego, niedrogiego w eksploatacji, ale wydajnego i umiarkowanie dynamicznego auta dla siebie i swoich rodzin na dłuższe trasy.


Opisywany samochód pod nazwą Inifiniti G I był produkowany w latach 1990-1996. Samochód ten zapewniał podstawowe wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu i bezpieczeństwa był wysoki nawet na dłuższych trasach. Ten 4-drzwiowy sedan posiadał napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przez 4-biegowe skrzynie automatyczne lub 5-biegowe przekładnie w wersji manualnej. Silnik 2.0 litra zastosowany w tym modelu zapewniał maksymalną moc na poziomie 147 koni mechanicznych.


Druga i trzecia generacja to zmodernizowane wersje generacji numer jeden. Charakteryzowały się one innym wyglądem zewnętrznym, lepszym wyposażeniem oraz osiągami. Dzięki temu auta z upływem czasu nadal spełniały wszelkie normy i oczekiwania użytkowników.


Od 2007 roku produkowana jest czwarta generacja tego modelu. Samochód ten posiada napęd na tył lub na wszystkie koła. Moc jest na nie przenoszona przez manualną skrzynię 6-biegową lub 5 i 7-biegowe automaty. Silniki 2.5, 3.5 oraz 3.7 litra zapewniają moc na poziomie 218-348 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu infiniti g?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Infiniti G jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Infiniti G. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt