Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 149900 do 149900

Jaka jest historia marki infiniti qx?

Infiniti QX to pojazd osobowy zaliczany do samochodów o charakterze sportowo-użytkowym. Prezentowany model jest więc masywnym pojazdem charakteryzującym się przestronnym wnętrzem zapewniającym miejsce dla wielu osób. Dzięki takim cechom, samochód ten może być używany, jako auto rodzinne. Zapewnia on wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a co więcej można go używać nie tylko na zwykłych szosach. Radzi on sobie dobrze również na drogach polnych, a także w trasach terenowych. Jest to więc doskonały wybór dla osób poszukujących samochodu o charakterze wielofunkcyjnym.


W latach 1996-2002 produkowano pierwszą generację Infiniti QX, która tak jak pozostałe wersje posiadała wiele systemów i elementów zapewniających wydajną, wygodną i bezpieczną jazdę na krótkich i długich dystansach niezależnie od terenu. Był to model z napędem na tylną lub obie osie. Posiadał on 4-biegową skrzynię automatyczną oraz silniki o pojemności 3.3 i 3.5 litra.


Infiniti QX II to model produkowany w latach 2004-2010. W tej wersji zachowano układ napędowy, a 4-biegowy automat zastąpiono również skrzynią automatyczną, która jednak posiadała 5 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to zastosowano większy silnik o pojemności 5.6 litra.


Trzecia generacja Infiniti QX jest produkowana od 2010 roku. Delikatnej zmianie uległ jej wygląd zewnętrzny oraz stosowane technologie. Jeśli chodzi o przenoszenie mocy na napęd tylny lub AWD to w opisywanym modelu zastosowano skrzynię automatyczną posiadającą 7 przełożeń. Jednostka napędowa, jaka znajduje się pod maską tego auta to silnik V8 o pojemności 400 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu infiniti qx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Infiniti QX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Infiniti QX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Infiniti QX
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt