Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Jaguar F-Type

 • Jaguar F-Type

  Jaguar F-Type 3.0 S/C Coupe MY15

  309000
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  3400 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  340 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Jaguar F-Type

  Jaguar F-Type kabriolet , 340 KM , NAPĘD NA TYŁ

  229000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  12000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  340 KM
  Poj. silnika:
  2995 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany pod nazwą Jaguar F-Type jest autem, które zalicza się do grona pojazdów o charakterze sportowym. Jest to auto 2-osobowe, które nie może być użytkowane jako pojazd rodzinny ze względu na ograniczone miejsce dla kierowcy i pasażerów. Prezentowane auto generuje bardzo dobre osiągi charakterystyczne dla pojazdów sportowych jeżdżących w wyścigach, biorących udział w rajdach samochodowych, itp. Oczywiście prezentowany model jest samochodem, który został wyposażony w różne systemy zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa oraz pozwalające na użytkowanie auta w normalnym ruchu drogowym.


Prezentowany sportowy kabriolet Jaguar F-Type jest produkowany od 2013 roku. Dostępne jest nie tylko 2-drzwiowe nadwozie typu roadster, ale również sprzedawana jest 2-drzwiowa wersja coupe. Auto posiada wiele elementów wyposażenia poprawiających komfort i bezpieczeństwo. Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest wysuwany tylny spojler regulowany zgodnie z trybem jazdy. System start/stop zwiększał ekonomię jazdy o poziom nawet 5 procent.


Jaguar F-Type to samochód posiadający napęd na tylną oś oraz 8-biegową skrzynię Quicksilver firmy ZF. Prezentowany pojazd był wyposażony w jednostki napędowe o pojemności 3.0 oraz 5.0 litra, które zapewniały moc na poziomie 340, 380, 495, 550 oraz 575 koni mechanicznych. Są to więc bardzo dynamiczne jednostki napędowe, które zapewniają bardzo dobre osiągi. To w połączeniu z niską masą własną auta umożliwia dynamiczną, agresywną, sportową jazdę spełniającą wymagania wielu miłośników wysokich osiągów.

Polska

Jaguar F-Type - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Jaguar F-Type w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt