Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Jaguar S-Type

jaguar s-type

Pojazd mechaniczny znany pod nazwą Jaguar S-Type jest autem zaliczanym do klasy premium. Jest to więc samochód, który jest lepiej wyposażony od aut klasy średniej, ale jednocześnie nie spełnia wszystkich warunków umożliwiających zaliczenie go do klasy luksusowej. Bardzo ważną cechą tego auta jest jego przestronne wnętrze, które pozwala na komfortowe i bezpieczne przewożenie 5 osób, którym na pewno nie będzie ciasno ani niewygodnie. Opisywany pojazd został wyprodukowany dla zamożnych osób poszukujących auta rodzinnego.


Jaguar S-Type był produkowany w latach 1999-2008. Charakteryzował się on mocną konstrukcją oraz bardzo dobrą trakcją, dzięki której pojazd prowadziło się pewnie nawet w przypadku osiągania wysokich prędkości. W skład wyposażenia wchodziły elementy, takie jak poduszki powietrzne, klimatyzacja, elektrycznie regulowana kolumna kierownicy, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, komputer pokładowy, itp. Te oraz inne zastosowane elementy zapewniały bardzo wygodną i bezpieczną jazdę nawet w przypadku dalekich dystansów.


Opisywany 4-drzwiowy sedan Jaguar S-Type dysponował napędem na tylną oś. Moc była na nią przenoszona dzięki stosowaniu 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, 6-biegowej skrzyni półautomatycznej, a także dzięki 5-biegowemu automatowi. Paleta silników benzynowych obejmowała bardzo dynamiczne jednostki napędowe o pojemności 2.5-4.2 litra zapewniające moc na poziomie 204-395 koni mechanicznych. Ofertę uzupełniał silnik diesla o pojemności 2.7 litra oraz mocy 207 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jaguar s-type?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jaguar S-Type jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jaguar S-Type. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt