Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Jaguar XJ

jaguar xj

Jaguar XJ to luksusowa limuzyna produkowana od 1968 roku przez firmę Daimler Motor Company. Prezentowany pojazd to auto najwyższej klasy, które zapewnia przestronne wnętrze dla 5 osób. Jest to auto rodzinne z bardzo bogato wyposażonym wnętrzem obejmującym wiele elementów i systemów poprawiających poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy nawet na bardzo długich dystansach. Dodatkowo samochód ten został stworzony również z myślą o osobach, które cenią sobie bardzo dobre osiągi jednostek napędowych. Jest to pojazd dla zamożniejszych użytkowników.


Przez cały okres produkcji Jaguar XJ powstały cztery generacje opisywanego samochodu. Wersje te różniły się od siebie wyglądem, bogactwem wyposażenia oraz stosowanymi technologiami. Nic w tym dziwnego, ponieważ wraz z postępem technologicznym rosły wymagania rynkowe, a regularne modernizacje pozwalały na spełnianie rosnących oczekiwań użytkowników oraz zapewniały zgodność ze standardami.


Od 2009 roku produkowana jest czwarta generacja modelu Jaguar XJ. Jest to 4-drzwiowy sedan wyposażony w klimatyzację, nawigację satelitarną oraz wiele innych elementów ułatwiających jazdę oraz zwiększających poziom jej komfortu i bezpieczeństwa. Auto posiada tylny napęd oraz automatyczną skrzynię biegów z 6 lub 8 przełożeniami. Silniki benzynowe 5.0 litra oraz dieslowskie 3.0 litra generują moc na poziomie 275-510 koni mechanicznych. Dzięki nim pojazd zapewnia możliwość jazdy w sposób agresywny i charakterystyczny dla stylu sportowego. Jednocześnie przez cały czas zostaje zachowany wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jaguar xj?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jaguar XJ jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jaguar XJ. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt