Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Maybach 57

 • Maybach 57

  Maybach 57 niski przebieg , 530 KM , skóra

  699000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  37000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  530 KM
  Poj. silnika:
  5980 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Maybach 57 to pojazd osobowy zaliczany do grona luksusowych limuzyn, które jednak zapewniają miejsce dla 4 osób. Są to więc auta dla mniejszych rodzin. Co prawda w pojeździe nie może jechać 5 osób, tak jak w standardowych autach tej klasy, jednak ludzie tacy mają zapewnione bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Przede wszystkim w aucie nie jest ciasno, posiada ono ciekawe wyposażenie, dzięki któremu jazda się nie nudzi nawet w przypadku pokonywania długich tras. Pojazd stworzony z myślą o bogatych osobach oraz mniejszych rodzinach, którym zależy na jak najlepszym samochodzie, który jest nie tylko wygodny i bezpieczny, ale również generuje bardzo dobre osiągi.


Opisywane auto Maybach 57 posiada bardzo wiele ciekawych elementów wyposażenia. Dzięki nim auto prowadzi się pewnie, stabilnie oraz bezpiecznie i wygodnie. Jest to 4-drzwiowy sedan charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania i dużą trwałością. Dzięki temu auto jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz różne awarie, itp. Model ten jest produkowany od 1997 roku, a od 2005 roku produkowana jest jego wzmocniona wersja posiadająca bardziej dynamiczny silnik.


W modelach typu Maybach 57 zastosowano nowoczesny układ hamulcowy, podręczny barek, regulowany fotel z 6 ustawieniami pamięci, rozkładany stolik oraz wiele elementów, dzięki którym nawet bardzo długa podróż nie będzie nudna ani męcząca.


Prezentowany model Maybach 57 to samochód posiadający 5 lub 6-biegową skrzynię przenoszącą moc na układ napędowy. W aucie tym zastosowano silniki 5.5 oraz 6.0 litra zapewniające moc na poziomie 550-612 koni mechanicznych.

Polska

Maybach 57 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Maybach 57 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt