Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 699000 do 699000

Jaka jest historia marki maybach 57?

Samochód marki Maybach 57 to pojazd osobowy zaliczany do grona luksusowych limuzyn, które jednak zapewniają miejsce dla 4 osób. Są to więc auta dla mniejszych rodzin. Co prawda w pojeździe nie może jechać 5 osób, tak jak w standardowych autach tej klasy, jednak ludzie tacy mają zapewnione bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Przede wszystkim w aucie nie jest ciasno, posiada ono ciekawe wyposażenie, dzięki któremu jazda się nie nudzi nawet w przypadku pokonywania długich tras. Pojazd stworzony z myślą o bogatych osobach oraz mniejszych rodzinach, którym zależy na jak najlepszym samochodzie, który jest nie tylko wygodny i bezpieczny, ale również generuje bardzo dobre osiągi.


Opisywane auto Maybach 57 posiada bardzo wiele ciekawych elementów wyposażenia. Dzięki nim auto prowadzi się pewnie, stabilnie oraz bezpiecznie i wygodnie. Jest to 4-drzwiowy sedan charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania i dużą trwałością. Dzięki temu auto jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz różne awarie, itp. Model ten jest produkowany od 1997 roku, a od 2005 roku produkowana jest jego wzmocniona wersja posiadająca bardziej dynamiczny silnik.


W modelach typu Maybach 57 zastosowano nowoczesny układ hamulcowy, podręczny barek, regulowany fotel z 6 ustawieniami pamięci, rozkładany stolik oraz wiele elementów, dzięki którym nawet bardzo długa podróż nie będzie nudna ani męcząca.


Prezentowany model Maybach 57 to samochód posiadający 5 lub 6-biegową skrzynię przenoszącą moc na układ napędowy. W aucie tym zastosowano silniki 5.5 oraz 6.0 litra zapewniające moc na poziomie 550-612 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu maybach 57?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Maybach 57 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Maybach 57. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Maybach 57
Ocena marki: 4.8130 na 5 W oparciu o 130 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt