Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Saab 9-5

saab 9-5

Saab 9-5 to samochód zaliczany do grona pojazdów osobowych klasy średniej-wyższej czyli innymi słowy do klasy premium. Oznacza to, że bardzo ważną cechą charakteryzującą ten pojazd jest jego przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie 5 osób w komfortowych warunkach. Prezentowany model pod wieloma względami był zbliżony do luksusowych aut, jednak w porównaniu z nimi brakowało mu niektórych elementów wyposażenia, ale za to nie był aż tak drogi, a mimo to zapewniał najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy. Model ten został wyprodukowany z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych zapewnieniem sobie oraz swoim rodzinom jak najlepszych warunków jazdy.


Pierwszą generację opisywanego modelu Saab 9-5 produkowano w latach 1997-2005. Pojazd ten był dostępny jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Model ten posiadał wyposażenie obejmujące elementy, takie jak ABS, klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, autoalarm oraz bardzo wiele innych elementów przeznaczonych do zapewniania bardzo wysokiego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Auto takie posiadało przedni napęd, na który moc była przenoszona przez manualną skrzynię posiadającą 5 przełożeń lub automatyczną skrzynię z 4 albo 5 przełożeniami. Silniki o pojemności 2.0-3.0 litra generowały moc 120-230 koni mechanicznych.


Druga generacja Saab 9-5 powstawała w latach 2010-2012. Był to model z bogatym wyposażeniem oraz napędem na przednią lub obie osie. Moc silnika była na nie przenoszona dzięki manualnej lub automatycznej skrzyni posiadającej 6 biegów. Silniki 1.6-2.8 litra oferowały moc 160-300 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu saab 9-5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Saab 9-5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Saab 9-5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt