Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 11400 do 71000

Jaka jest historia marki smart forfour?

Smart Forfour to model samochodu osobowego zaliczany do grupy pojazdów klasy B. Oznacza to, że cechą charakterystyczną tego modelu jest mały rozmiar. Co prawda auto jest w stanie pomieścić 4-5 osób (w zależności od wybranej generacji), jednak jego użytkowanie w formie pojazdu rodzinnego może być niepraktycznie i niekomfortowe. Głównym przeznaczeniem tego modelu jest zapewnianie dynamicznego, komfortowego i ekonomicznego transportu na krótkich dystansach do pracy, szkoły, miasta, itp.


Pierwsza generacja modelu Smart Forfour była wytwarzana w latach 2004-2006. Model ten wyposażony był w ABS z ESP, poduszki powietrzne, elektryczne szyby przednie oraz wiele innych elementów, dzięki którym jazda była bezpieczna, a także komfortowa dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Model posiadał napęd na przednie koła oraz silniki o pojemności 1.0-1.5 litra generujące moc na poziomie 63-177 koni mechanicznych.


Druga generacja jest wytwarzana od 2014 roku. Smart Forfour II jest pojazdem 4-miejscowym dostępnym jako 5-drzwiowy hatchback. Wyposażenie tego modelu jest bogate i również wpływa pozytywnie na poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Istotną sprawą jest bardzo niska masa własna tego auta. Dzięki niej można zapewnić samochodowi bardzo dynamiczny charakter i wysoki poziom zwrotności pomimo zastosowania małych oraz oszczędnych jednostek napędowych o pojemności 0.9 i 1.0 litra o mocy 90 oraz 71 koni mechanicznych. Pojazd ten posiada napęd na tylną oś co odróżnia go od większości modeli samochodów o charakterze miejskim.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu smart forfour?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Smart Forfour jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Smart Forfour. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Smart Forfour
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt