Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Smart Roadster

 • Smart Roadster

  Smart Roadster 101 KM , Kabriolet , skóra

  23800
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  140100 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  101 KM
  Poj. silnika:
  698 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Smart Roadster to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy sportowej. Cechą charakterystyczną tego modelu jest jego mały rozmiar oraz bardzo dobre osiągi podobne do tych generowanych przez auta wyczynowe biorące udział w różnych wyścigach czy też rajdach samochodowych. Oczywiście dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych, auto tego rodzaju zostało dopuszczone do normalnego użytkowania w ruchu drogowym, poza torem wyścigowym.


Opisywane auto Smart Roadster posiada miejsce dla 2 osób. Generowało ono bardzo dobre osiągi, dzięki którym mogło być użytkowane jako dynamiczny pojazd miejski. Istotną cechą tego samochodu jest fakt, że posiada on bardzo niską masę własną. Pozwala to na stosowanie bardzo małych i oszczędnych silników, które są wystarczające do zapewnienia temu pojazdowi dynamicznego charakteru. W skład wyposażenia wchodzi wiele elementów, dzięki którym kierowca oraz pasażer może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Opisywany model samochodu Smart Roadster był produkowany w latach 2003-2005. Pojazd ten dysponował napędem na tylną oś, na którą moc była przenoszona dzięki półautomatycznej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń. Auto oferowane było jako 2-drzwiowy roadster lub 2-drzwiowy roadster coupe. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w modelu tym zastosowano silniki o pojemności 0.7 litra, które były bardzo ekonomiczne, ale jednocześnie zapewniały maksymalną moc na poziomie 61-101 koni mechanicznych. Pozwalały na generowanie bardzo dobrych osiągów dzięki niskiej masie własnej prezentowanego modelu.

Polska

Smart Roadster - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Smart Roadster w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt