Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 5900 do 18900

Jaka jest historia marki smart fortwo?

Smart Fortwo to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej (segment A). Oznacza to, że prezentowane auto posiada bardzo małe rozmiary pozwalające na przewożenie maksymalnie 2 osób. Wiadomo więc, że prezentowany model jest autem o charakterze miejskim, którego głównym zadaniem jest zapewnianie dojazdu do miasta, pracy oraz w inne miejsca na krótkim dystansie. Oczywiście istnieje możliwość dynamicznego pokonywania dalekich dystansów, ale nie jest to pojazd rodzinny tylko przeznaczony dla osób samotnych lub ludzi, którym zależy na własnym pojeździe zapewniającym dynamiczny i tani transport.


Opisywany model Smart Fortwo jest produkowany od 1998 roku. Przez cały ten okres powstały trzy generacje tego modelu. Auta różnią się delikatnie od siebie pod względem wyglądu zewnętrznego, a także zastosowanego wyposażenia oraz technologii. Dzięki temu prezentowane modele spełniają rygorystyczne wymagania użytkowników, a także są zgodne z rosnącymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym. Jeśli chodzi o wyposażenie to opisywane auto dysponuje nowoczesnym sprzętem. Wśród wielu elementów można znaleźć układ taki jak system chroniący przez znoszenie pojazdu z toru jazdy przez boczny wiatr.


Aktualnie od 2014 roku produkowana jest najnowsza, trzecia generacja tego modelu Smart Fortwo. Ten 2-osobowy samochód to 3-drzwiowy hatchback wyposażony w napęd na tylną oś. Niska masa własna pozwala na zachowanie dynamicznego charakteru pojazdu pomimo zastosowania ekonomicznych jednostek napędowych o pojemności 0.9 oraz 1.0 litra. Moc takich silników to poziom 90 (0.9) oraz 71 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu smart fortwo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Smart Fortwo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Smart Fortwo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Smart Fortwo
Ocena marki: 4.8132 na 5 W oparciu o 132 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt