Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 23800 do 23800

Jaka jest historia marki smart roadster?

Smart Roadster to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy sportowej. Cechą charakterystyczną tego modelu jest jego mały rozmiar oraz bardzo dobre osiągi podobne do tych generowanych przez auta wyczynowe biorące udział w różnych wyścigach czy też rajdach samochodowych. Oczywiście dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych, auto tego rodzaju zostało dopuszczone do normalnego użytkowania w ruchu drogowym, poza torem wyścigowym.


Opisywane auto Smart Roadster posiada miejsce dla 2 osób. Generowało ono bardzo dobre osiągi, dzięki którym mogło być użytkowane jako dynamiczny pojazd miejski. Istotną cechą tego samochodu jest fakt, że posiada on bardzo niską masę własną. Pozwala to na stosowanie bardzo małych i oszczędnych silników, które są wystarczające do zapewnienia temu pojazdowi dynamicznego charakteru. W skład wyposażenia wchodzi wiele elementów, dzięki którym kierowca oraz pasażer może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Opisywany model samochodu Smart Roadster był produkowany w latach 2003-2005. Pojazd ten dysponował napędem na tylną oś, na którą moc była przenoszona dzięki półautomatycznej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń. Auto oferowane było jako 2-drzwiowy roadster lub 2-drzwiowy roadster coupe. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w modelu tym zastosowano silniki o pojemności 0.7 litra, które były bardzo ekonomiczne, ale jednocześnie zapewniały maksymalną moc na poziomie 61-101 koni mechanicznych. Pozwalały na generowanie bardzo dobrych osiągów dzięki niskiej masie własnej prezentowanego modelu.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu smart roadster?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Smart Roadster jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Smart Roadster. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Smart Roadster
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt