Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Tesla Model S

 • Tesla Model S

  Tesla Model S S85, Samochód elektryczny, Gwarancja na pojazd / akumulatory

  339997
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  10000 km
  Rodzaj paliwa:
  Elektryczny
  Moc silnika:
  378 KM
  Poj. silnika:
  0 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Tesla Model S to pojazd elektryczny zaliczany do grona samochodów klasy premium. Oznacza to, że opisywany model jest autem posiadającym przestronne wnętrze dla 5, a nawet 7 osób, a jego ogromnym atutem jest bardzo bogate wyposażenie. Dzięki tym wszystkim mocnym stronom prezentowanego samochodu, model ten jest w stanie doskonale spełniać zadania auta o charakterze rodzinnym. Pojazd ten zapewnia bardzo dobre warunki obejmujące komfort i najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Samochód ten wyprodukowano z myślą o ludziach poszukujących bardzo dobrego, dynamicznego, komfortowego i ekonomicznego auta na dalekie dystanse.


Opisywany samochód Tesla Model S jest produkowany od 2012 roku jako 5-drzwiowy liftback. Model ten jest wyposażony bogato w sprzęt, taki jak tablet multimedialny, klimatyzacja, radio, nawigacja, systemy zapewniające dostęp do Internetu, światła LED doświetlające zakręty oraz wiele innych urządzeń i elementów odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa.


Tesla Model S to samochód osobowy posiadający napęd na tylne koła. Bardzo ważną cechą tego modelu jest jednak fakt, że opisywane auto posiada silniki elektryczne charakteryzujące się dużym zasięgiem oraz ekonomicznym charakterem. W związku z brakiem konieczności spalania paliwa silniki takie są również bardzo korzystne dla środowiska. W zależności od wybranej jednostki napędowej, auto generuje moc na poziomie 302, 360 oraz 416 koni mechanicznych. Zapewnia więc bardzo dynamiczną podróż.

Polska

Tesla Model S - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Tesla Model S w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt