Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 339997 do 339997

Jaka jest historia marki tesla model s?

Samochód osobowy marki Tesla Model S to pojazd elektryczny zaliczany do grona samochodów klasy premium. Oznacza to, że opisywany model jest autem posiadającym przestronne wnętrze dla 5, a nawet 7 osób, a jego ogromnym atutem jest bardzo bogate wyposażenie. Dzięki tym wszystkim mocnym stronom prezentowanego samochodu, model ten jest w stanie doskonale spełniać zadania auta o charakterze rodzinnym. Pojazd ten zapewnia bardzo dobre warunki obejmujące komfort i najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Samochód ten wyprodukowano z myślą o ludziach poszukujących bardzo dobrego, dynamicznego, komfortowego i ekonomicznego auta na dalekie dystanse.


Opisywany samochód Tesla Model S jest produkowany od 2012 roku jako 5-drzwiowy liftback. Model ten jest wyposażony bogato w sprzęt, taki jak tablet multimedialny, klimatyzacja, radio, nawigacja, systemy zapewniające dostęp do Internetu, światła LED doświetlające zakręty oraz wiele innych urządzeń i elementów odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa.


Tesla Model S to samochód osobowy posiadający napęd na tylne koła. Bardzo ważną cechą tego modelu jest jednak fakt, że opisywane auto posiada silniki elektryczne charakteryzujące się dużym zasięgiem oraz ekonomicznym charakterem. W związku z brakiem konieczności spalania paliwa silniki takie są również bardzo korzystne dla środowiska. W zależności od wybranej jednostki napędowej, auto generuje moc na poziomie 302, 360 oraz 416 koni mechanicznych. Zapewnia więc bardzo dynamiczną podróż.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu tesla model s?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Tesla Model S jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Tesla Model S. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Tesla Model S
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt