Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Vauxhall Vectra

vauxhall vectra

Vauxhall Vectra to nic innego jak Opel Vectra pod zmienioną nazwą. Samochód ten jako Vauxhall był produkowany od 1995 roku (generacja B), ponieważ pierwsza generacja Opla Vectra była znana jako Vauxhall Cavalier. Model ten zaliczany był do grona pojazdów klasy D, czyli innymi słowy był to przestronny pojazd klasy średniej zapewniający możliwość przewożenia maksymalnie 5 osób przy zapewnieniu odpowiedniego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim cechom prezentowane auto spełniało doskonale zadania stawiane przed pojazdami o charakterze rodzinnym. Model ten wyprodukowano więc z myślą o ludziach szukających dobrego, ale niedrogiego auta dla siebie i swojej rodziny.


Pierwszą wersję opisywanego auta Vauxhall Vectra produkowano w latach 1995-2002. Był to model dostępny jako 4-drzwiowy sedan, ale istniały również 5-drzwiowe wersje kombi, a także liftback. W autach takich stosowano wyposażenie, dzięki któremu nawet daleka trasa nie była niewygodna, nieprzyjemna ani niebezpieczna. Model ten był wyposażony w silniki o pojemności 1.6-3.0 litra (benzyna lub diesel) oraz mocy 75-220 koni mechanicznych.


Druga wersja prezentowanego samochodu Vauxhall Vectra była wytwarzana w latach 2002-2008. W porównaniu z poprzednią generacją zastosowano zmiany wyglądu zewnętrznego, stosowanych technologii oraz elementów mechanicznych. Auto takie również było bardzo wygodne i bezpieczne. Był to model z napędem na przednie koła, na którą moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej przekładni manualnej albo automatycznej posiadającej taką samą liczbę biegów. Silniki 1.6-3.0 litra oferowały moc na poziomie 100-280 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu vauxhall vectra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Vauxhall Vectra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Vauxhall Vectra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt