Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Vauxhall

 • Vauxhall Vectra

  Vauxhall Vectra ANGLIK , KOMBI , LIFT

  4299
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  217000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1900 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Marka Vauxhall obejmuje pojazdy produkowane przez przedsiębiorstwo Vauxhall Motors Ltd. Jest to brytyjska firma, która zajmuje się produkcją pojazdów osobowych. Firma powstała w 1857 roku, a swoją nazwę zawdzięcza dzielnicy Vauxhall w Londynie. Na początku swojej działalności koncern produkował pompy i silniki do statków, a pierwszy samochód został wyprodukowany w 1903 roku. Koncern ten od 1925 roku należy do General Motors. Aktualną siedzibą Vauxhall Motors jest Luton.


Od początku lat 70-tych firma ta produkuje pojazdy sprzedawane pod marką Vauxhall, jednak w rzeczywistości są to odpowiedniki Opla przystosowane do użytkowania w Wielkiej Brytanii. Pod wieloma względami są one bardzo podobne do swoich europejskich odpowiedników. Firma posiada zakład produkcyjny w Luton, który zajmuje się produkcją modelu Vauxhall Vivaro oraz w Ellesmere Port, gdzie produkowany jest model Vauxhall Astra. Pozostałe pojazdy sprzedawane pod marką Vauxhall są sprowadzane głównie z fabryki Opla w Niemczech.


Obecnie firma ta produkuje wiele modeli pojazdów osobowych, które są bardzo dobrze znane wielu osobom, ponieważ takie same modele są produkowane pod marką Opla. Do pojazdów osobowych Vauxhall zalicza się więc modele takie jak Viva, Corsa, Astra, Adam, Cascada, Insignia, Ampera, Mokka, Meriva, Zafira, Antara oraz VXR8. Nie należy też zapominać o modelach dostawczych Vauxhalla, takich jak Combo, Vivaro i Movano. Warto też wspomnieć o modelach, które nie są już produkowane. Zalicza się do nich pojazdy, takie jak na przykład Vauxhall Tigra, Vectra, Omega, Belmont, Calibra i wiele innych.

Polska

Vauxhall - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Vauxhall w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt