Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

McLaren

mclaren

McLaren Automotive, powszechnie znany jako McLaren, jest Brytyjskim producentem sportowych samochodów. Firma powstała jako McLaren Cars w 1989 roku zajmując się produkcją samochodów drogowych bazujących na technologiach z Formuły 1. Producent czerpie z ponad pięćdziesięcioletniej tradycji udziału w sportach motorowych i ustanawiania nowych rozwiązań technicznych, firma prowadzi ścisłą współpracę z zespołem wyścigowym Formuły 1 McLaren. McLaren jest również częścią grupy McLaren ale od roku 2009 uzyskał niezależność.


Mając na swoim koncie tak ikoniczne konstrukcja jak chociażby McLaren F1, firma uzyskana znakomitą globalną pozycję pozwalającą na wypuszczenie kolejnych wspaniałych aut, takich jak zaprezentowany w roku 2011 model 12C oraz wersję 12C Spider zaprezentowaną w kolejnym roku. Po nich w roku 2013 nastąpiła prezentacja limitowanej wersji P1 i by utrzymać coroczny plan wprowadzania nowych modeli bądź ich pochodnych w marcu 2014 zaprezentowano modele 650S Coupe oraz 650S Spider, natomiast rok 2015 to model 675LT pokazany podczas tegorocznych targów Genewskich oraz model 570S zaprezentowany na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Nowym Jorku i model 540C który pojawił się podczas Szanghajskich Targów Motoryzacyjnych.


Doświadczenie zdobyte poprzez zespół Formuły Pierwszej oraz wcześniejsze projekty samochodów wyścigowych jest jednym z głównych atutów producenta. McLaren posiada ponad 30 lat w pracy i rozwoju takich technologii jak włókna węglowe które w autach torowych stosował nieprzerwanie od 1981 roku. Jednocześnie jako pierwszy zastosował ten materiał w Formule 1 wraz z bolidem MP4/1, oraz na drogach publicznych wraz z wejściem na rynek modelu McLaren F1 w latach 90-tych ubiegłego wieku. W chwili obecnej jest to jeden z głównych materiałów stosowanych przy produkcji nadwozi aut McLaren łączący perfekcyjnie niską wagę oraz wysoką trwałość.


Wraz z wejście na rynek światowy McLaren stworzył i tworzy wciąż kolejne modele sportowych samochodów, pojawiła się także globalna sieć 50 autoryzowanych dealerów na głównych rynkach. W chwili obecnej firma zatrudnia 1000 wysoce wykwalifikowanych pracowników, sprzedając poza Wielką Brytanię 90 procent swojej produkcji.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mclaren?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam McLaren jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie McLaren. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt