Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Grecav

grecav

Grecav jest włoską marką zajmującą się produkcją mini samochodów a także sprzętu rolniczego, firma ma swoją siedzibę w miejscowości Gonzaga w prowincji Mantua we Włoszech. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1964 roku przez Bruno Grespan-a który do dnia dzisiejszego zarządza firmą, powstało zaś z połączenia dwóch firm Fratelli Grespan S.n.c. założonej w 1956 roku oraz Cavalletti S.n.c. założonej w 1922 roku, które do tej pory zajmowały się produkcją maszyn i pojazdów na potrzeby rolnictwa. Od lat 70-tych do lat 90-tych ubiegłego wieku firma specjalizowała się w pod produkcji nadwozi dla aut użytkowych produkowanych przez Iveco oraz Piaggio, nabyła również wystarczającego doświadczenia by wejść w segment lekkich pojazdów 4 kołowych.

Model Grecav EKE, jedyny mini samochód całkowicie wykonany z aluminium został zaprezentowany przez firmę Greclav w roku 2000, rewolucjonizując koncepcję 4 kołowych motocykli coraz bardziej swym wyglądem zbliżonych do samochodów. Dziesięć lat później firma prezentuje linię modeli Grecav SONIQUE, która jest dziełem dwudziestu lat zbierania doświadczeń w segmencie mikrosamochodów. Aktualnie w ofercie producenta możemy znaleźć szereg aut opartych o tą linię i są to modele Grecav SONIQUE „L Focs”, jest to model podstawowy, posiada 13 calowe felgi, karoseria malowana w kolorach pastelowych, zderzak przedni wykonany z plastiku ABS, tak samo deska rozdzielcza, siedzenie obłożone sztuczną skórą, opcjonalnie zamówić można silnik diesla wraz z klimatyzacją oraz felgi o rozmiarze 14 cali.

Kolejnym modele jest Grecav SONIQUE „ITALIA SL Focs”, jest to model standardowo wyposażony w 14 calowe felgi, w tym modelu zderzak malowany jest w kolorze nadwozia we wnętrzu znajdziemy wykonaną z tworzywa ABS deskę rozdzielczą a także siedzenie obite materiałem, do tego otrzymamy chromowaną rurę wydechową, natomiast w ramach dodatków opcjonalnych wybrać możemy koła na 15 calowych felgach oraz silnik diesla wraz z klimatyzacją. Następnym z serii jest model Grecav SONIQUE „XL Focs” oraz „XL DCI”, auta te standardowo posiadają 14 calowe felgi wykonane z lekkich stopów, nadwozie prócz standardowych kolorów może być również pomalowane farbą metaliczną, na jeden lub dwa kolory na raz, oczywiście zderzak w kolorze nadwozia, do tego elektryczne szyby w drzwiach, lampy przeciwmgielne, radio z mp3, chromowana rura wydechowa, deska rozdzielcza wykonana z tworzywa ABS oraz pokryte materiałowym obiciem siedzenia, opcjonalnie nabyć możemy 15 calowe felgi z lekkich stopów, sportowe siedzenia, elektrycznie starowany szyberdach oraz silnik DCI wraz z klimatyzacją.

Dostępna są również jeszcze lepiej wyposażone modele Grecav SONIQUE „ELEGANTE Focs” oraz Grecav „ELEGANTE DCI” które w standardzie mają skórzane siedzenia 15 calowe felgi z lekkich stopów, chromowane elementy na desce rozdzielczej, asystenta parkowania a także wszystkie opcjonalne elementy poprzedniej wersji. Najwyższym modelem serii jest Grecav SONIQUE „CLUB ELEGANTE DCI”, posiada on wszystkie opcje poprzedniego modelu a do tego deskę rozdzielczą malowaną w kolorze nadwozia z chromowanymi elementami, szyberdach w standardzie a także diamentowo wyglądające felgi w ramach opcji.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu grecav?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Grecav jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Grecav. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt