Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Grecav

 • Grecav Sonique

  Grecav Sonique samochód na kartę motorowerową bez prawa jazdy kat. B

  210000
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  74000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  14 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Grecav jest włoską marką zajmującą się produkcją mini samochodów a także sprzętu rolniczego, firma ma swoją siedzibę w miejscowości Gonzaga w prowincji Mantua we Włoszech. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1964 roku przez Bruno Grespan-a który do dnia dzisiejszego zarządza firmą, powstało zaś z połączenia dwóch firm Fratelli Grespan S.n.c. założonej w 1956 roku oraz Cavalletti S.n.c. założonej w 1922 roku, które do tej pory zajmowały się produkcją maszyn i pojazdów na potrzeby rolnictwa. Od lat 70-tych do lat 90-tych ubiegłego wieku firma specjalizowała się w pod produkcji nadwozi dla aut użytkowych produkowanych przez Iveco oraz Piaggio, nabyła również wystarczającego doświadczenia by wejść w segment lekkich pojazdów 4 kołowych.

Model Grecav EKE, jedyny mini samochód całkowicie wykonany z aluminium został zaprezentowany przez firmę Greclav w roku 2000, rewolucjonizując koncepcję 4 kołowych motocykli coraz bardziej swym wyglądem zbliżonych do samochodów. Dziesięć lat później firma prezentuje linię modeli Grecav SONIQUE, która jest dziełem dwudziestu lat zbierania doświadczeń w segmencie mikrosamochodów. Aktualnie w ofercie producenta możemy znaleźć szereg aut opartych o tą linię i są to modele Grecav SONIQUE „L Focs”, jest to model podstawowy, posiada 13 calowe felgi, karoseria malowana w kolorach pastelowych, zderzak przedni wykonany z plastiku ABS, tak samo deska rozdzielcza, siedzenie obłożone sztuczną skórą, opcjonalnie zamówić można silnik diesla wraz z klimatyzacją oraz felgi o rozmiarze 14 cali.

Kolejnym modele jest Grecav SONIQUE „ITALIA SL Focs”, jest to model standardowo wyposażony w 14 calowe felgi, w tym modelu zderzak malowany jest w kolorze nadwozia we wnętrzu znajdziemy wykonaną z tworzywa ABS deskę rozdzielczą a także siedzenie obite materiałem, do tego otrzymamy chromowaną rurę wydechową, natomiast w ramach dodatków opcjonalnych wybrać możemy koła na 15 calowych felgach oraz silnik diesla wraz z klimatyzacją. Następnym z serii jest model Grecav SONIQUE „XL Focs” oraz „XL DCI”, auta te standardowo posiadają 14 calowe felgi wykonane z lekkich stopów, nadwozie prócz standardowych kolorów może być również pomalowane farbą metaliczną, na jeden lub dwa kolory na raz, oczywiście zderzak w kolorze nadwozia, do tego elektryczne szyby w drzwiach, lampy przeciwmgielne, radio z mp3, chromowana rura wydechowa, deska rozdzielcza wykonana z tworzywa ABS oraz pokryte materiałowym obiciem siedzenia, opcjonalnie nabyć możemy 15 calowe felgi z lekkich stopów, sportowe siedzenia, elektrycznie starowany szyberdach oraz silnik DCI wraz z klimatyzacją.

Dostępna są również jeszcze lepiej wyposażone modele Grecav SONIQUE „ELEGANTE Focs” oraz Grecav „ELEGANTE DCI” które w standardzie mają skórzane siedzenia 15 calowe felgi z lekkich stopów, chromowane elementy na desce rozdzielczej, asystenta parkowania a także wszystkie opcjonalne elementy poprzedniej wersji. Najwyższym modelem serii jest Grecav SONIQUE „CLUB ELEGANTE DCI”, posiada on wszystkie opcje poprzedniego modelu a do tego deskę rozdzielczą malowaną w kolorze nadwozia z chromowanymi elementami, szyberdach w standardzie a także diamentowo wyglądające felgi w ramach opcji.

Polska

Grecav - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Grecav w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt