Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Grecav Sonique

 • Grecav Sonique

  Grecav Sonique samochód na kartę motorowerową bez prawa jazdy kat. B

  210000
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  74000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  14 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Grecav Sonique to pojazd zaliczany do grupy tak zwanych mikrosamochodów. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi osiągami podobnymi do tych generowanych przez skutery i motorowery. Wygląda jednak jak normalny samochód. Może on być użytkowany przez posiadaczy karty motorowerowej lub prawa jazdy kategorii B1. Oznacza to, że z auta tego typu mogą korzystać nie tylko osoby dorosłe nie posiadające uprawnień do normalnych aut, ale również osoby niepełnoletnie w wieku nawet 14 lat.


Prezentowany włoski samochód Grecav Sonique charakteryzuje się małymi rozmiarami i jest on przystosowany przede wszystkim do jazdy w ruchu miejskim. Auta tego rodzaju zapewniają więc dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz po prostu pozwalają na względnie komfortową podróż na krótszych dystansach. Warto pamiętać, że ze względu na możliwość prowadzenia przez osoby nieletnie, pojazd ten nie generuje jakichś nadzwyczajnych osiągów. Jego silnik zapewnia zaledwie kilka koni mechanicznych mocy co pozwala na osiąganie prędkości na poziomie 45 km/h. Nie ma więc szans na to, aby takim samochodem przekraczać ogólny limit w terenie zabudowanym (50 km/h).


Opisywane auto Grecav Sonique posiada niską masę własną, która w połączeniu z małym silnikiem zapewnia bardzo niski poziom spalania paliwa. Jest to więc bardzo praktyczne i jednocześnie ekonomiczne autko, w którym młode osoby mogą nauczyć się wiele na temat ruchu drogowego. Dzięki temu mogą się przygotować do egzaminu na prawo jazdy, który z pewnością dzięki takiemu doświadczeniu będzie im łatwiej zdać po ukończeniu 18 lat.

Polska

Grecav Sonique - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Grecav Sonique w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt