Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Isuzu

 • Isuzu Trooper

  Isuzu Trooper SZYBERDACH , TERENOWY , ZADBANY

  13300
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  280000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  160 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Isuzu Pick up

  Isuzu Pick up skóra , światła LED , 163 KM

  91900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  14600 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  163 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Isuzu D-Max

  Isuzu D-Max automat, niski przebieg ,skóra

  138900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  5000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  163 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Isuzu są japońską marką samochodów osobowych, produkowanych przez spółkę Isuzu Motors Ltd. Siedziba mieści się w Tokio. Chociaż Japonia cały czas idzie z duchem czasu, to tak naprawdę akurat w przypadku marki Iuzu historia rozwijała się już od 1916 roku. Ponieważ właśnie wtedy dwie spółki zaczęły się przymierzać do budowy samochodów. Natomiast dwa lata później została już nawiązana współpraca z Wolseley przedsiębiorstwem mającym korzenie w Wielkiej Brytanii.

Na pierwszy samochód nie trzeba było długo czekać. Wolseley model A-9, został wyprodukowany w 1922 roku. Natomiast na pierwsze auto o nazwie Isuzu trzeba było czekać jeszcze 12 lat. Ciekawostką jest to, że nazwa Isuzu została zaczerpnięta od japońskiej rzeki.


Dość dużym przełomem było wprowadzenie na rynek motoryzacyjny auta osobowego Hiillman Minx. Nastąpiło to w pierwszej połowie lat pięćdziesiątych. Natomiast 20 lat później, spółka zaczyna współpracować z największą motoryzacyjną korporacją – General Motors. I wtedy rynek Ameryki Północnej zaczyna poznawać samochody marki Isuzu. Zaczynając od tego, że pojawia się model Isuzu Pick-up, który jednak specjalnie na amerykański rynek ma zmienianą nazwę na Chevrolet LUV.


W 1973 roku nadchodzi początek dla modelu Gemini, zaś 10 lat później, rynek motoryzacyjny może przywitać Isuzu Trooper. Chevrolet nie jest jedynym dziełem, jaki wyróżnia się zmienioną nazwą. Takim modelem jest także Isuzu Rodeo, który w 1990 roku zostaje wypuszczany na rynek pod nazwą Opel Frontera. Niespełna dziesięć lat później, po premierze tego modelu, spółką zaczyna kierować General Motors, ze względu na zwiększenie udziałów. W ten sposób firma zaczyna skupiać się na produkcji silników do motorówek, a także do aut, w tym między innymi do Hondy Civic. Kolejne lata pokazują, że Isuzu zamyka produkcję samochodów osobowych, aż do czasu współpraca z GM nabiera rozpędu. Siedziba produkcyjna jest przenoszona do Tajlandii.


Najpopularniejszym modelem marki Isuzu jest Isuzu D-Max typu pickup, którego premiera odbyła się w 2002 roku. Najnowszą wersją jest Isuzu D-Max II, która weszla na rynek w 2011 roku. Do wyboru jest między innymi 2 lub 4 drzwiowy model. Jednocześnie klienci mogą wybierać spośród 8 rożnych możliwości wyposażenia.

Polska

Isuzu - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Isuzu w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt