Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mahindra

 • Mahindra Inny

  Mahindra Inny Bezwypadkowy , 4X4 , DIESEL

  18000
  Rok produkcji:
  1992
  Przebieg:
  49000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  60 KM
  Poj. silnika:
  2100 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Mahindra & Mahindra Limited jest to Indyjski producent samochodów, główna siedziba firmy mieści się w Bombaju w Indiach. Jest on jednym z największych pod względem liczby produkowanych samochodów producentem w Indiach oraz największym na świecie producentem traktorów, Mahindra jest częścią konglomeratu Mahindra Group. Firma w rankingu zaufania zdobyła 10 lokatę wśród Indyjskich marek, jest również na 21 miejscu jeżeli chodzi o top 500 najlepszych firm w Indiach. Głównymi konkurentami na lokalnym rynku są firmy Maruti Suzuki, Tata Motors, Ashok Leyland, Toyota, Hyundai, Mercedes-Benz.


Firma Mahindra & Mahindra została założona w 1945 pierwotnie jako firma zajmujące się handlem stalą, miało to miejsce w Ludhiana w Indiach, w tym czasie firma nosiła nazwę Mahindra & Mohammed od nazw założycieli, braci K.C. Mahindra oraz J.C. Mahindra i ich wpólnika Malika Ghulam Mohammed. Po odzyskaniu przez Indie niepodległości oraz powstaniu państwa Pakistańskiego Mohammed wyemigrował pozostawiając firmę braciom którzy zmienili nazwę firmy na znaną obecnie Mahindra & Mahindra, miało to miejsce w 1948 roku. Bracia zauważli dla siebie szansę w rozwoju produkcji i sprzedaży samochodów, zaczęli od zdobycia licencji na produkcję Jeep-a Willys-a w Indiach. Firma następnie zainteresowała się rynkiem LCV czyli lekkich pojazdów komercyjnych oraz sprzętu rolniczego.


W chwilo obecnej Mahindra & Mahindra jest kluczowym graczem na Indyjskim rynku producentów samochodów użytkowych oraz rolniczych. Wraz z gwałtownym rozwojem rynku Indyjskiego i rosnącej pozycji firm tego kraju firma rozwija ekspansję na rynki całego świata. Firma przejęła producenta samochodów elektrycznych REVA Electric Car Company oraz Południowo Koreańskiego SsangYong Motor Company.


Mahindra & Mahindra w stosunku do swoich produktów stosuje markę „Mahindra” aktualnie produkując auta z segmentu SUV, pickup, samochodów użytkowych a także motocykli oraz traktorów. Firma posiada swoje fabryki w Indiach, Chinach, Wielkiej Brytanii oraz trzy linie montażowe w Stanach Zjednoczonych, firma utrzymuje również relacje z firmami zagranicznymi na przykład Francuskim Renault.


Na rynek samochodów osobowych firma weszła po nawiązaniu relacji joint venture z Renault pozyskując jako źródło produkowanego przez spółkę córkę Renault - Dacię, Logana. Nawiązując podobną relację z International Trucks ze Stanów Zjednoczonych firma pragnie również zaistnieć na rynku samochodów ciężarowych i autobusów.

Mahindra produkuje szeroka gamę samochodów włączając w to rodzinę aut klasy MUV oraz LCV i trójkołowce. Łącznie 20 modeli włączając w to większe samochody wielozadaniowe jak na przykład model Scorpio oraz Bolero. Firma posiada również joint venture z Fordem nazwaną Ford India Private Limited która również zajmuje się produkcją aut osobowych.

Polska

Mahindra - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mahindra w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt