Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Shuanghuan

shuanghuan

Firma Shijiazhuang Shuanghuan Automobile Co., Ltd. to przedsiębiorstwo chińskie, które prowadzi swoją działalność w branży motoryzacyjnej. Główną specjalizacją tego koncernu jest wytwarzanie pojazdów o charakterze sportowo-użytkowym oraz małych i zwrotnych aut idealnie nadających się do użytkowania podczas jazdy miejskiej.


Prezentowana spółka została założona w 1988 roku, a jej siedzibą jest chińska miejscowość Shijiazhuang znajdująca się w prowincji Hebei. W 2003 roku firma zanotowała produkcję na poziomie 3000 pojazdów. W Europie jest to znana firma, jednak posiada ona ugruntowaną pozycję na rynku azjatyckim (głównie chińskim).


Jednym z najpopularniejszych modeli produkowanych przez ten koncern jest Shuanghuan CEO. Jest to pojazd typu off-road znany na rynkach europejskich. Ze względu na sprawę sądową wytoczoną przez BMW, pojazd ten został wycofany z rynku niemieckiego, ale jest sprzedawany we Włoszech oraz Europie środkowej. Producenci skopiowali wygląd Toyoty Land Cruiser z przodu, natomiast boki i tył wzorowane są na pojazdach terenowych BMW. To właśnie ten projekt był przyczyną wielu sporów i spraw sądowych. Auto jest zasilane silnikami o pojemności 2.0, 2.4 (benzyna) oraz 2.5 (Diesel).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu shuanghuan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Shuanghuan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Shuanghuan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt